Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Satellietmeter/Finder

Het uitrichten van een schotelantennesysteem is een fluitje van een cent. Alle informatie staat overzichtelijk op het 2,1″ lcd kleurendisplay.
Daaronder is een kompas en een klein numeriek display geplaatst, waardoor u in één oogopslag ziet in welke richting de schotel moet worden geplaatst. Op het display leest u snel de signaalsterkte af.
Onder het tabje Hulpmiddelen kan de satfinder aangeven wat de elevatie, azimut en polarisatie moet zijn. Hiervoor moet u wel de lengte- en breedtegraad ingeven.
Ook een duo LNB is gemakkelijk uit te richten.
Bevat een ingebouwde li-ion accu van 800 mAh. Hierdoor hoeft hij tijdens het uitrichten niet verbonden te zijn met een decoder. U laadt de accu eenvoudig op met behulp van de meegeleverde 220V voedingsadapter.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Duiven
19x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 jan '26
Advertentienummer: m2356905137