Jaarplaats in de Brabantste Peel - Camping de PeelpoortOp aanvraag
Chalet 4 pers. Airco - Kavel 141
€ 149.750,00
990sinds 9 apr. '25, 14:01
Kenmerken
Aantal slaapplaatsentot en met 4
Beschrijving
Maten
Breedte: 700 cm.
Totale lengte: 1.000 cm.
Slapen
Aantal slaapplaatsen: 4
- 2-persoonsbed: 200 x 160 cm.
- 1-persoonsbed: 200 x 80 cm.
- 1-persoonsbed: 200 x 80 cm.
Accessoires:
- Keuken
- Afzuigkap
- Combimagnetron
- Keuken
- Koelkast
- Kookgelegenheid
- Vaatwasser
- Sanitair
- Apart toilet
- Badkamer
- Designradiator
- Douche
- Ventilator in badkamer
- Wasbak
- Radio/TV
- TV aansluiting
- Verwarming
- Airconditioning
- Centrale verwarming
- Dubbele beglazing
- Winterisolatie
- Exterieur/Interieur
- 230V Buitenstopcontact
- Buitenkraan
- Buitenlamp
- Koolmonoxidemelder
- Kunststof kozijnen
- LED verlichting
- PVC vloer
- Royale living voorzien van spots
- Tuindeuren
- Slaapcomfort
- Slaapkamers voorzien van kasten
Bijzonderheden:
Jaarplaats / KAVEL 141
Dit chalet kan gebruikt worden om het hele jaar door te recreëren.
Mooie, luxe en ruime chalet voor 4 personen, wintervast.
Binnen heeft u de beschikking over 2 grote slaapkamers, een riante woonkamer met prachtige hoekkeuken en een moderne badkamer. Extra fijn is het apart toilet met fontein.
Tuindeuren in de woonkamer bieden toegang tot uw eigen terras.
Dit chalet is volledig elektrisch, zonnepanelen zijn in overleg toegestaan.
Meubels eventueel ter overname.
Uw tweede ''huis'' op ons mooie Recreatiepark in de Brabantse Peel.
Recreatiepark Camping de Peelpoort biedt tevens huurkavels aan op een keurig verzorgd park dat met zijn natuurlijke ligging, naast 18 Holes Golfbaan Het Woold en visvijver de Witte Bergen, een aantrekkelijke locatie is voor uw chalet, stacaravan, toercaravan, vouwwagen of tent. Daarnaast is onze camping het ideale uitgangspunt om te wandelen en fietsen.
De kavels variëren in oppervlakte van 100 m2 tot 300 m2 en zijn recentelijk nieuw aangelegd. Hier beleeft u het moderne leven in een prachtige en natuurlijke omgeving!
Veel gasten ervaren de rust op het park als zeer aangenaam, heerlijk genieten met familie en vrienden van de frisse buitenlucht, de eerste warme zonnestralen en de rust van de Peel, en het mooiste van alles: morgen volgt er weer zo'n dag!
Er is een toenemende vraag naar ongestoord recreëren in de natuur waarbij de moderne voorzieningen van thuis worden meegenomen naar de camping.
Camping de Peelpoort speelt in op deze behoefte met moderne nutsvoorzieningen: 16A elektra, water, riolering en een propaangasnetwerk op het hele terrein.
Op het gehele park is Wi-Fi-internet aanwezig waardoor u verbinding houdt met de buitenwereld, maar alleen als u dat wenst natuurlijk.
Kom vrijblijvend kijken naar de plaatsen en/of chalets, caravans en campers die wij u te bieden hebben.
Deze chalet is zowel te koop als te huur.
Voor huurprijzen raadpleeg onze website.
Inruil van auto, motor, caravan of camper indien gewenst mogelijk.
Voor meer informatie kunt u het beste bellen: 0493-560519
Bij geen gehoor:
06-22350143 Jeroen van Maris
U bent altijd welkom voor een kopje koffie.
Graag van tevoren bellen wegens onze wisselende voorraad.
Openingstijden:
Maandag:
09:00 - 17:30 u.
Dinsdag:
12:00 - 17:30 u.
Woensdag:
09:00 - 17:30 u.
Donderdag:
12:00 - 17:30 u.
Vrijdag:
09:00 - 17:30 u.
Zaterdag:
10:00 - 15:00 u.
Zondag:
Op afspraak
Uiteraard bent u buiten onze openingstijden, op afspraak, van harte welkom!
Heeft u interesse, wilt u graag meer informatie en/of foto's ontvangen dan kunt u ons bellen of mailen.
Wilt u graag meer informatie over ons, dan nodigen wij u graag uit om een kijkje te nemen op onze website.
Met vriendelijke groet, Camping de Peelpoort
Dit chalet is te bezichtigen bij:
Camping De Peelpoort
Gezandebaan 29 A
5725 TM Asten-Heusden
Telefoon: +31 (0)49 356 05 19
E-mail: verkoop@campingdepeelpoort.nl
Internet: www.campingdepeelpoort.nl
Website
www.campingdepeelpoort.nlAdvertentienummer: m2255523187
Populaire zoektermen
chalet in Stacaravanschalet te koop in Stacaravanschalet zonder in Stacaravanschalet veluwe in Stacaravanschalet en stacaravan te koop in Stacaravanskavel chalet in Stacaravanskunststof chalet in Stacaravanschalet met staanplaats in Stacaravansveluwe in Stacaravansdrenthe in Stacaravanschalet te koop noord holland in Stacaravansfriesland in Stacaravanschalet te koop veluwe in Stacaravanschalet te koop in drenthe in Stacaravanshymer camper mercedes automaatakai speakers vintageklok met fotolijstjescaroline myss in Boekenstaande kledingrekantiek hoogeveen in Schoolplatenvans spongebobflexa plank in Stapelbedden en Hoogslapersvulkanen in Boekennavigatie cd volvo in Autonavigatie