Kunststof chalet (2022) te koop in Bakhuizen,Friesland!R#52R

623sinds 7 jun. '25, 09:07
€ 60.000,00
Deel via
of

Kenmerken

Aantal slaapplaatsentot en met 4

Beschrijving

Dit kunststof chalet (2022) met dubbelglas is nu te koop op Recreatiepark De Wite Burch in Bakhuizen, Friesland! Een prachtig chalet met winterisolatie, kunststof buitenbekleding in de kleur crème en antraciet kleurige kunststof kozijnen.

Recreatiepark De Wite Burch is een familiecamping met vele faciliteiten voor jong en oud. Op het park vindt u ook Speelpaviljoen De Avonturij, hier kunnen kinderen heerlijk indoor klimmen en klauteren in een natuurlijke omgeving. De speeltoestellen zijn duurzaam en splintervrij.
Wilt u er lekker op uit, dan is het pittoreske dorpje Oudemirdum zeker een aanrader. Oudemirdum is het groene hart van Gaasterland met prachtige bossen en IJsselmeer binnen wandelbereik. Voor recreanten en inwoners een bijzonder mooi dorp met nog een echt dorpsplein.

Chalet te koop op standplaats H-70
Woonkamer;
Een fijne ruime woonkamer met een verhoogd plafond wat een ruimtelijk gevoel geeft, voor de ramen en terrasdeur hangen gordijnen en horren. De ruimte wordt verwarmd door middel van een centrale verwarming. De bank en de eetkamertafel zijn eventueel ter overname.

Keuken;
De tijdloze hoogglans witte keuken is compleet ingericht met een kookplaat met afzuigkap, spoelbak, koel-vries combinatie, oven, vaatwasser, voldoende kastruimte en nog extra opbergruimte dmv een kastenwand.

Slaapkamers (4-persoons);
In de hoofdslaapkamer is er voldoende ruimte voor een 2-persoonsbed, 2 vaste nachtkastjes, een wandkast, radiator en een kledingkast. Tegen de wand staat een bureau/ kaptafel met spiegel. Ook de 2de slaapkamer heeft een nachtkastje, wandkast en kledingkast, allemaal mooi in dezelfde stijl. Ook is hier nog voldoende ruimte voor twee 1-persoonsbedden.

Badkamer;
De badkamer is voorzien van een toilet, douchecabine, design radiator, wastafelmeubel met spiegelkast en voor het raam hangen jaloezieën.

Tuin;
Een heerlijke tuin omringd met mooie hoge bomen en verschillende beplanting. De houten tuinboog is prachtig als ingang en meteen een echte blikvanger. De tuin heeft een grasveld en een bestraat terras waar u heerlijk kunt zitten en genieten van de rust. Ook is er een houten schuur aanwezig met voldoende ruimte voor al het tuingereedschap/ tuinspullen etc.

Bent u nieuwsgierig geworden naar deze plek? We laten het u graag zien.

Camping De Wite Burch
Vier je vakantie op deze familiecamping!
Een heerlijke vakantie beleef je met het hele gezin op familiecamping De Wite Burch in het mooie Gaasterland! Iedereen voelt zich hier thuis. Van de allerkleinsten tot aan jongeren, papa’s en mama’s, maar ook opa’s en oma’s. Op familiecamping De Wite Burch is altijd wat te beleven, te ontdekken, te bekijken of lekker te proeven.

Faciliteiten
- Receptie
- Horeca (De Burcht)
- Avonturij
- Parkwinkel
- Mini kinderboerderij
- Speelvelden
- Anitmatieteam

Extra Service
- Fietsverhuur
- Sloepverhuur
- Restaurantkorting
- Boodschappenpakket
- Feestpakket

Parkinformatie De Wite Burch
- Geopend van 15 maart - 31 oktober (Indicatie €2.500,- incl. gemeentelijke lasten p/j)
- Honden toegestaan
- Verhuur niet mogelijk

Heeft u interesse?
Mail: mark@stacaravanmakelaar.nl of Bel: +31 (0)226-748262

Dit product is verkrijgbaar bij:

De Stacaravanmakelaar Noord-Holland/Zuid-Holland/Friesland
Telefoon: +31 (0)22 674 82 62
E-mail: mark@stacaravanmakelaar.nl
Internet: www.stacaravanmakelaar.nl
Advertentienummer: m2276334303
Overige advertenties van De Stacaravanmakelaar Noord-Holland/Zuid-Holland/Friesland
Meer van De Stacaravanmakelaar Noord-Holland/Zuid-Holland/Friesland
Bekijk alle