Jaarplaats in de Brabantste Peel - Camping de PeelpoortZie omschrijving
Kenmerken
Aantal slaapplaatsen
tot en met 4
Beschrijving
Maten
Breedte: 700 cm.
Totale lengte: 1.000 cm.
Slapen
Aantal slaapplaatsen: 4
- 2-persoonsbed: 200 x 160 cm.
- 1-persoonsbed: 200 x 80 cm.
- 1-persoonsbed: 200 x 80 cm.
Accessoires:
- Keuken
- Afzuigkap
- Combimagnetron
- Keuken
- Koelkast
- Kookgelegenheid
- Vaatwasser
- Sanitair
- Apart toilet
- Badkamer
- Designradiator
- Douche
- Ventilator in badkamer
- Wasbak
- Radio/TV
- TV aansluiting
- Verwarming
- Airconditioning
- Centrale verwarming
- Dubbele beglazing
- Winterisolatie
- Exterieur/Interieur
- 230V Buitenstopcontact
- Buitenkraan
- Buitenlamp
- Koolmonoxidemelder
- Kunststof kozijnen
- LED verlichting
- PVC vloer
- Royale living voorzien van spots
- Tuindeuren
- Slaapcomfort
- Slaapkamers voorzien van kasten
Bijzonderheden:
Jaarplaats / KAVEL 141
Dit chalet kan gebruikt worden om het hele jaar door te recreëren.
Mooie, luxe en ruime chalet voor 4 personen, wintervast.
Binnen heeft u de beschikking over 2 grote slaapkamers, een riante woonkamer met prachtige hoekkeuken en een moderne badkamer. Extra fijn is het apart toilet met fontein.
Tuindeuren in de woonkamer bieden toegang tot uw eigen terras.
Dit chalet is volledig elektrisch, zonnepanelen zijn in overleg toegestaan.
Meubels eventueel ter overname.
Uw tweede ''huis'' op ons mooie Recreatiepark in de Brabantse Peel.
Recreatiepark Camping de Peelpoort biedt tevens huurkavels aan op een keurig verzorgd park dat met zijn natuurlijke ligging, naast 18 Holes Golfbaan Het Woold en visvijver de Witte Bergen, een aantrekkelijke locatie is voor uw chalet, stacaravan, toercaravan, vouwwagen of tent. Daarnaast is onze camping het ideale uitgangspunt om te wandelen en fietsen.
De kavels variëren in oppervlakte van 100 m2 tot 300 m2 en zijn recentelijk nieuw aangelegd. Hier beleeft u het moderne leven in een prachtige en natuurlijke omgeving!
Veel gasten ervaren de rust op het park als zeer aangenaam, heerlijk genieten met familie en vrienden van de frisse buitenlucht, de eerste warme zonnestralen en de rust van de Peel, en het mooiste van alles: morgen volgt er weer zo'n dag!
Er is een toenemende vraag naar ongestoord recreëren in de natuur waarbij de moderne voorzieningen van thuis worden meegenomen naar de camping.
Camping de Peelpoort speelt in op deze behoefte met moderne nutsvoorzieningen: 16A elektra, water, riolering en een propaangasnetwerk op het hele terrein.
Op het gehele park is Wi-Fi-internet aanwezig waardoor u verbinding houdt met de buitenwereld, maar alleen als u dat wenst natuurlijk.
Kom vrijblijvend kijken naar de plaatsen en/of chalets, caravans en campers die wij u te bieden hebben.
Deze chalet is zowel te koop als te huur.
Voor huurprijzen raadpleeg onze website.
Inruil van auto, motor, caravan of camper indien gewenst mogelijk.
Voor meer informatie kunt u het beste bellen: 0493-560519
Bij geen gehoor:
06-22350143 Jeroen van Maris
U bent altijd welkom voor een kopje koffie.
Graag van tevoren bellen wegens onze wisselende voorraad.
Openingstijden:
Maandag:
09:00 - 17:30 u.
Dinsdag:
12:00 - 17:30 u.
Woensdag:
09:00 - 17:30 u.
Donderdag:
12:00 - 17:30 u.
Vrijdag:
09:00 - 17:30 u.
Zaterdag:
10:00 - 15:00 u.
Zondag:
Op afspraak
Uiteraard bent u buiten onze openingstijden, op afspraak, van harte welkom!
Heeft u interesse, wilt u graag meer informatie en/of foto's ontvangen dan kunt u ons bellen of mailen.
Wilt u graag meer informatie over ons, dan nodigen wij u graag uit om een kijkje te nemen op onze website.
Met vriendelijke groet, Camping de Peelpoort
Dit chalet is te bezichtigen bij:
Camping De Peelpoort
Gezandebaan 29 A
5725 TM Asten-Heusden
Telefoon: +31 (0)49 356 05 19
E-mail: verkoop@campingdepeelpoort.nl
Internet: www.campingdepeelpoort.nl
Website
www.campingdepeelpoort.nl...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Heusden
95x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: m2309940954
Populaire zoektermen
Stacaravanschalet te koopchalet te koop frieslandchalet met staanplaatschalet te koopchalet te koop noord hollandchalet aan zee te koopchalet aan het waterchalet voorthuizenchalet in duitslandchalet zonder staanplaatschalet heezerenboschchalet en stacaravan te koopchalet de kleine wielende pauw in Kunst | Schilderijen | Klassiekkoude bak ramen in Horeca | Keukenapparatuurprada jas in Kinderkleding | Maat 110hobby caravan bumper in Caravan accessoiresdisney verkleedboek in Kledingpatronensociete ceramique servies in Antiek | Servies compleetsavage 650 in Onderdelen | Suzukisiberisch kitten in Katten en Kittens | Raskatten | Langhaarsisal schaal in Woonaccessoires | Schalen en Mandenf c de kampioenen in Stripboeken