Smitveld vouwwagen "Grote de Waard tent op wielen"

€ 1.200,00
Ophalen
79626sinds 3 mei. '25, 13:10
Deel via
of

Kenmerken

Aantal slaapplaatsentot en met 4
Bouwjaar2002

Beschrijving

Te koop aangeboden: een goed onderhouden en relatief weinig gebruikte Smitveld Beauvist vouwwagen uit 2002.

Bijzonderheden:
Door ons aangeschaft voor de gezinsvakanties in 2007, toen ca 5 jaar oud en zo goed als nieuw- Door ons voor vijf zomervakanties met het gezin gebruikt tussen 2007 en 2012  - Nog eenmaal ingezet voor een zomervakantie door een naast familielid in 2021.

Altijd binnen gestald. Deze mogelijkheid stopt nu en verkopen wij onze geliefde vouwwagen

Bouwjaar: 2002

Merk: Smitveld

Model: Beauvist, destijds het grootste en duurste model nu opgevolgd door de Violist


Kenmerken:

Slaapplaatsen:twee 2-persoons slaaptenten op twee verhoogde slaapplateaus met instelbare poten, om waterpas te stellen. Als accessoire zijn inritsbare kindertenten verkrijgbaar, waardoor het aantal slaapplaatsen kan worden uitgebreid naar 6.

Leeggewicht: 350kg, nauwelijks merkbaar op de snelweg, ook door het lage profiel. Hierdoor geschikt voor elektrische auto's met een lager trekgewicht.

Matras maten: 150cm x 220 en 150 x 195

Maat afsluitbare voortent: 450 x 185-

Stahoogte voortent: 240cm bij de nok, ca 180 bij de zijwanden.


Technische staat:

Omdat de wagen altijd binnen is gestald en relatief weinig is gebruikt, is de technische staat uitstekend, ondanks de leeftijd van de wagen

In 2010 zijn door Smitveld de volgende kleine reparaties uitgevoerd: achterlicht unit vernieuwd, dekzeil op diverse plaatsen genaaid, verlichtingsset vernieuwd, neuswielhendel vernieuwd, nieuwe remkabel en gaatjes in buitendoek gerepareerd, nieuwe conversiescherm. Totale kosten 519 euro

In 2021 zijn de banden vervangen en is de verlichting gecontroleerd.  


Voor een algemeen beeld van de wagen en opzet instructies verwijzen wij graag naar deze YouTube video van Smitveld.

Op de website vouwwageninfo staat het volgende over de fabrikant en het model:

Smitveld maakt vouwwagens die opgezet op een stormtent lijken. Je ziet het bijna niet dat het om een vouwwagen gaat. Mensen die het kamperen in een tent een warm hart toedragen maar toch genoodzaakt zijn om wat meer comfort te nemen kunnen dus eigenlijk niet om Smitveld heen. Een kuipgrondzeil voorkomt tocht en water in de tent.

Zo heeft de wind minder grip op de tent wat natuurlijk altijd prettig is tijdens een stevige onweersbui.

Het opzetsysteem doet aan een tent denken en is dus niet supersnel. Bovendien moet dit wel door 2 personen gebeuren. Standaard is er geen keukeninrichting aan boord van de vouwwagen. Deze is echter wel als accessoire aan te schaffen. De Smitveld is dus voor de sportieve kampeerder die het eigenlijke tentgevoel niet wil missen.

Het model (Beavist) voor gezinnen met kleine kinderen. Er zijn 2 slaaptenten, voor de ouders met een comfortabel 8 cm dik matras. Natuurlijk veel leefruimte in de voortent en onder de slaapplaatsen is ruimte voor een extra slaaptent

De Beauvist is naar uw wens uit te breiden met luifels , met een langere wagenbak, een extra kindertent, en bijvoorbeeld de nieuwe tunnelluifel achterop de Beauvist. Smitveld Beauvist de basis voor uw vakantie

Deze bijzondere en royale vouwwagen kan bezichtigd worden in Den Haag Centrum. Geïnteresseerd? Stuur gerust een bericht voor meer informatie of om een afspraak te maken voor bezichtiging.
Advertentienummer: m2263943507