Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Technologie
Resin/Hars
Merk
AnyCubic
Printkoppen
0

Beschrijving

Mooie Anycubic Wash & Cure plus,

Anycubic Wash & Cure plis
Ipa acohol, (gebruikt maar is nog goed om te spoelen)

Let op! de Was & Cure is nog redelijk nieuw (10 keer gebruikt) maar de spoelbak zit er niet meer bij. Bij het schoonmaken is de bak kapot gesprongen, dat schijnt te gebeuren door het inwerken van de IPA.
Hiervoor is eigenlijk elke plastic container goed, je plaatst nu de (losse) magnetische rotor erin en de IPA wordt aangedreven om te spoelen.
Een nieuwe bak is eventueel aan te schaffen via Anycubic, kost 35€ maar die zal ook binnen afzienbare tijd weer sneuvelen door de verharde plastic als gevolg van de IPA.
De belangrijkste functie van deze machine is de UV functie, die is absoluut belangrijk als je een resin 3D printer hebt. Spoelen met IPA kan in een gewone plastic bak, de roto (nu los) werkt daarin perfect.

Alleen OPHALEN IN VENLO

Deze wash & Cure plus is extra groot! Ik heb hem gebruikt voor een project, mag nu weer weg voor de liefhebber!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Venlo
206x bekeken
4x bewaard
Sinds 11 mei '26
Advertentienummer: m2398324447