Budget HD gaming PC RETRO CASE CORE i5 12 GB GTX 650 WIN11

320sinds 26 jul. '25, 22:03
€ 85,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
MerkZelf gebouwde pc
ProcessorIntel Core i5
Processorsnelheid3 tot 4 Ghz
Totale opslagcapaciteit500 GB
Werkgeheugen (RAM)16 GB
EigenschappenMet videokaart
Geschikt voorGaming
Type opslagHDD, SSD

Beschrijving

Om plaats vrij te maken in huis, gaat deze PC de verkoop in. Dit is een tijdsintensief project geweest, maar het goede nieuws, is dat alles werkt

Aan de binnenkant van een klassieke compaq kast jaren 2000 stijl, zit betaalbare en krachtige hardware. Dit systeem werkt goed voor games op 720p-900p en veel oudere titels(meestal tot 2018)

De specs zeggen
  • Processor: Intel Core i5-2400: I5 gen 2. 4 cores, 4 threads op 3,1Ghz. Een degelijke basis voor oudere games.
  • Benchmarks -> Tests
  • GPU, de beeldverwerker: Geforce GTX 650: Een middenklasser uit 2012, vandaag de dag de grote broer van de GT640. Een uitstekende match voor 720p gaming
  • De fan ontbrak, dus daar kwam een HDD koeler bovenop.
  • Leent zich goed voor games als: GTA V, CS(zeker tot GO, 2 kan nog, alleen geen hoge Hz gameplay), oudere COD games, Forza, rainbow 6 siege.
  • Tests onderaan:
  • DirectX 11 ondersteuning, voor sommige zaken DX12, maar dat is dus deels.
  • 1GB GDDR5 VRAM. Reken op goed gamen tot 2017. Soms ook later.
  • Ik heb volgende scores mogen noteren -> Tests
  • RAM: 12GB DDR3 @ 1333Mhz. 1 latje van 8GB, een andere is 4GB.
  • Koeling: Intel stock cooler. Er zit een redelijk zuinige cpu onder de kap. Het zal niet opvallen.
  • Moederbord: Asrock LGA 1155, H61
  • Opslag: 240GB SATA SSD + 320GB HDD
  • Voeding: FSP 350W
  • Behuizing: Een compaq behuizing van begin jaren 2000, nieuw verfwerk voorzien aan de buitenkant, nieuwe aan/uit knop met diepe klik en blauwe led. Ik kon niet blijven toekijken op het verstoffen van deze kast, die lang genoeg in de hobbyruimte stond. Hij stond vol met krassen en was nooit echt schoon te noemen. Ik nam het heft in eigen handen. Deze job was niet perfect, maar ik denk dat ik op dit punt deze PC beter door kan schuiven, dan nog 5x overnieuw te doen. Het frontpaneel: kent wat sporen. Had er graag nog wat anders van willen maken; dat was er niet van gekomen.
  • 2 USB 2.0 poorten vooraan voorzien. Voor de audio, kan men de poorten aan de achterkant gebruiken.
  • Er is plaats voor 2 inbouw DVD spelers en 1 floppy drive(tsja: moederbord heeft niet de juiste poort hiervoor). Door de lage vraag ernaar, heb ik dit afgedekt met gekleurd papier. Het sluit goed aan op de rest van de kast. Mocht u toch interesse hebben in een inbouwdrive, laat het zeker weten.

Tests: Waar we zeker voor uitkijken
  • Cinebench R15, R20 multicore: Het bekende stuk software dat een hamer op de CPU is, zeer precies om een idee te hebben van CPU prestaties. R15 multicore: 430, R20 multi: 915: Dus dit verslaat een i7 1ste gen en de FX 6000 van AMD, en heeft ook AVX aan boord, goed voor latere games(zoals CS2) te kunnen spelen
  • 3Dmark11 Performance: 3145 punten. Dit systeem is goed voor 720p-900p gaming voluit.
  • 3Dmark Fire strike: 851 bijeen, 2296 op graphics en 5710 op physics.
  • Extreme versie: vraagt om meer geheugen dan de kaart heeft. X.
  • Fortnite: Probeer 720p Competitive settings. Echter, dit zou beter werken met een krachtigere CPU. Te denken aan een Core i7.
  • Online ook veel van tests te vinden. hoewel niet exact deze PC, geeft het een ruw idee van de prestaties.

Het systeem draait koel genoeg en alles werkt!

Een gebruikt systeem: IK ga toch niet iemand anders zijn problemen kopen?
De pc is zonder problemen buiten wat omschreven staat.
Een pro gamer kijkt niet neer op een krasje. Als het gaat om de werking van het systeem, is geen enkel probleem. Vraag om tests als u bevestiging nodig heeft. Dit systeem is door een uitgebreid proces van bouwen gegaan. Ik heb de hardware schoongemaakt, geïnstalleerd, en aangevuld. De data van vorige eigenaars is weg. Dus daar zal u niet meer op terechtkomen

Mocht deze PC ergens in tekort komen, laat het dan zeker weten. Er is plek voor meer RAM(hoewel ik geen 2x8GB bij de hand heb op dit moment), een grotere SSD/HDD, een Core I7 CPU.

Dus als u op zoek bent naar een betaalbare PC in een klassieke verpakking, twijfel niet langer en stuur een bericht. Ophalen heeft de voorkeur.

Ik ben nog op zoek naar 👇
  • Verdwaalde modulaire PSU kabels
  • Asrock 939CPU of AM2CPU board(zeldzaam)
  • THinkpad T61/t400
  • AMD Ryzen AM4, 3000 reeks of hoger
  • Budget DDR5 moederbord, AMD of intel maakt niet uit
  • Mugen 4 AM4 Brackets
  • 10K ohm weerstandjes
  • RJ45 krimptool + bijbehorende connectors
  • Dual channel kit DDR4, 16GB of 32GB
  • Een normale/gamer 1080p monitor, goede staat
  • 500GB SSD
  • 1TB SSD
  • 2TB SSD
  • Galaxy A22 4G donor(moederbord werkend)
  • Batterij Sony Xperia M2
Advertentienummer: m2293036908