Kenmerken

Conditie
Nieuw
Type
Update
Merk
Volkswagen
Gebied
Heel Europa

Beschrijving

HET BEKENDE PROBLEEM: Reageert het scherm van uw Volkswagen navigatie niet meer goed, of drukt hij uit zichzelf knoppen in? Koop geen dure nieuwe radio! 🚨

​Voordat u verder leest, begrijp dat deze reparatie specifiek is voor de generatie MIB2 PQ systemen (Discover Media & Composition Media). Je kunt het herkennen aan de twee SD kaart slotjes op de voorkant. Deze zitten vaak in de volgende modellen:
​Volkswagen Discover Media / Composition Media (MIB2 PQ)
Seat Navi System (PQ)
Skoda Amundsen / Bolero (PQ)

​✅ GESCHIKT VOOR DEZE AUTO'S (Vanaf bouwjaar ca. 2015):
Amarok 2015 - 2020
Beetle 2015 - 2019
Caddy 2015 - 2020
Transporter (T6) 2015 - 2019
Scirocco 2015 - 2017
Sharan 2015 - 2020
Tiguan (Late MK1 modellen) 2015 - 2016
Seat Alhambra 2015 - 2020
Skoda Yeti 2015 - 2017
​Staat jouw auto er niet tussen of twijfel je of je een MIB2 PQ hebt? Stuur een berichtje met een foto van je systeem en ik kijk het direct voor je na! 📩

​✅ HERKENT U DEZE KLACHTEN?
​Het scherm verspringt uit zichzelf van zender of typt willekeurige letters in op de navigatie.

​Dode hoeken: Een specifieke kant, hoek, of rij letters op het scherm reageert helemaal niet meer op uw vinger.

​Luchtbellen: Er zitten zichtbare vlekken, lijnen, of luchtbellen onder het glas.

​💡 Uit eigen ervaring:
Ik weet precies hoe frustrerend dit probleem is. Bij mijn eigen systeem kon ik op een gegeven moment letterlijk niet eens het 'pijltje terug' indrukken. En toen ik eindelijk het adres in kon vullen werkte de knop om de navigatie daadwerkelijk te starten niet! Je zit daar maar eindeloos op het scherm gefrustreerd te tikken. Na deze fix is dit (gelukkig) allemaal verholpen.

​✅ WAT MERK JE NA DE REPARATIE?
⚙️ De Touchscreen Fix
1. ​Gloednieuw scherm: Ik verwijder het defecte glas en installeer een compleet nieuw en hoogwaardig touchscreen op uw huidige radio.

2. ​Directe reactie: Het systeem reageert weer razendsnel en precies zoals het uit de fabriek kwam.

3. ​Geen dataverlies: Uw navigatiedoelen, Bluetooth telefoons en radiozenders blijven gewoon opgeslagen.

4. ​Functies blijven behouden: Had u al Apple CarPlay, Android Auto of App-Connect? Dit blijft na de reparatie gewoon 100% werken! U hoeft niet opnieuw naar de dealer om iets in te leren. (Heeft u geen carplay, maar wilt u dit wel? Neem ook dan contact op!)

​✅ HOE WERKT HET?
Langsbrengen: Je haalt de radio uit de auto (of komt met de auto langs) en levert hem bij mij af. Ik kan het systeem er ook zelf uit halen tegen €20

Opsturen: Woon je te ver weg? Je kunt de radio veilig verpakt naar mij opsturen. Zodra hij klaar is, stuur ik hem perfect werkend en goed beschermd weer retour.

​✅ DE KOSTEN
Complete Touchscreen Reparatie: €150,00 (Dit is inclusief het nieuwe touchscreen onderdeel).

In en uitbouwen van het navigatiesysteem: 10 euro

​✅ Service
No cure, no pay: Lukt de reparatie niet? Dan betaal je gewoon helemaal niets! 💰


✅ Diensten
Heb je interesse in:

- De laatste Navigatie kaarten
- De laatste firmware
- Carplay activeren
- Navigatie SD kaartje kwijt geraakt?
- Component protectie eraf halen

Dit is allemaal mogelijk! Neem contact op!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
St. Willebrord
278x bekeken
3x bewaard
Sinds 25 apr '26
Advertentienummer: m2392680927