Beschrijving
- 24× 10/100/1000 Mbit RJ45, waarvan 4 dual-personality (RJ45 of mini-GBIC)
- Switchingcapaciteit 48 Gbit/s, non-blocking
- VLAN's, spanning tree, link aggregation, QoS, poortmirroring, SNMP
- 19-inch rackmount, 1U
Voor de uplinkpoorten leveren wij SFP-transceivers en DAC-kabels. Welke merkcodering een switch accepteert verschilt per fabrikant; dat leggen we uit in onze kennisbank over SFP-codering. Weet je het niet zeker, dan zoeken we het voor je uit voordat je bestelt.
Over de staat van dit productDit refurbished exemplaar is door onze technische specialisten gecontroleerd en getest op correcte werking. Lichte cosmetische gebruikssporen kunnen aanwezig zijn, zonder invloed op de prestaties.Heb je interesse in dit product? Je kunt het direct bestellen via onze webshop op bremerit.nl.
Wil je het product liever komen ophalen in Nijkerk? Dat is mogelijk. Neem in dat geval vooraf even contact met ons op via een bericht hier op Marktplaats of stuur een e-mail naar info@bremeritsolutions.nl om een afspraak te maken.
Vragen of advies? Voor overige vragen, opmerkingen of advies over onze producten kun je ons ook altijd bereiken via Marktplaats of per e-mail. We helpen je graag verder.