Chipresetter voor Brother LC-123, LC125 en LC-127 cartridges

140sinds 3 jul. '25, 15:26
€ 2,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Chipresetter voor Brother LC-123, LC125 en LC-127 cartridges

Deze chipresetter is alleen geschikt voor:
- LC-123 serie huismerk cartridges
- LC-125 serie originele en huismerk cartridges
- LC-127 serie originele en huismerk cartridges

De installatie cartridges (die bij een nieuwe printer worden meegeleverd) en de originele Brother LC-123 cartridges kunnen niet worden gereset.

De nieuwste Brother cartridges zijn voorzien van een chip. Deze chip communiceert het inktniveau met de printer. Als de cartridge bijna leeg is, krijgt u een melding op uw scherm dat u de cartridge dient te vervangen. De Brother printer houdt echter wel erg grote marges aan, waardoor er nog rest-inkt in de cartridge blijft zitten. Als u de chip reset voordat deze melding verschijnt, kunt u wél de volledige inhoud van de cartridge gebruiken.

Reset de cartridge voordat u de melding krijgt dat de cartridge bijna leeg is en vervangen dient te worden. Na de melding is het niet meer mogelijk de chip te resetten. Wij adviseren de chip te resetten als de cartridge nog half gevuld is.

Ik verkoop deze resetter omdat mijn Brother-printer defect geraakt is na vele jaren trouwe dienst.
Ooit bij 123Inkt gekocht voor 15 euro.

Ik verkoop de resetter aan de hoogste bieder. Minimum bod 2,50 euro excl. verzendkosten. (PostNL 5,95 euro DHL 5,45 euro).
Afhalen in Leiden kan ook.

Biedingen alleen via marktplaats (niet via een bericht).
Alleen reactie op inhoudelijke vragen.
De foto’s maken onderdeel uit van de beschrijving.
Advertentienummer: m2285176962