Summa S75T Professionele Snijplotter Plotter 99 cm

€ 2.750,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 50,00
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
453sinds 11 apr. '25, 17:41
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
PrinttechniekOverige technieken
Handelsnaam fabrikant
Postadres fabrikant
E-mailadres fabrikant

Beschrijving

Aangeboden professionele snijplotter van het merk Summa en type S75T. Deze snijplotter heeft een maximale rolbreedte van 99 cm en snijbreedte van 76 cm en snijdt super nauwkeurig dmv een tangentieel mesje.

De machine is voorzien van de volgende opties:
-Vacuümbed, waardoor de folie altijd vlak blijft tijdens het snijden.
-Touchscreen bedieningspaneel.
-Automatische afsnijfunctie.
-Flexcut (waarmee de logo's als het ware uitgestanst kunnen worden).
-OPOS systeem, waarmee contoursnijden mogelijk is.
-Handige standaard op wielen, waarmee de machine handig is te positioneren en verplaatsen.
-Opvangbak om de gesneden media in op te vangen.

De machine wordt voor verkoop geheel nagekeken en indien nodig worden de benodigde onderdelen vervangen. Ondanks dat het een gebruikte machine is, is hij hierdoor functioneel zo goed als nieuw en kan hij weer jaren mee.

LET OP: dit betreft de Gerber versie, wat gewoon een Summa is met een ander label erop. Werkt gewoon exact hetzelfde met dezelfde drivers en software.

Wordt geleverd inclusief installatie drivers en snijsoftware, dus kun je zo mee aan de slag. Werkt via USB op Windows op alle versies (dus ook Windows 10).

Inclusief uitleg over de werking van de machine en hulp bij installatie.

Nieuwprijs 6000 euro, nu voor 2750 euro (factuur en garantie in overleg eventueel mogelijk). LET OP: Vanwege de beschadigingen een lagere prijs dan normaal.

Ophalen in Wormerveer of verzenden.
Advertentienummer: m2256292567