Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Geschikt voor
Server
Grootte
64 GB
Geheugensnelheid (MHz)
2400MHz
Soort geheugen
Handelsnaam fabrikant
.
Postadres fabrikant
.
E-mailadres fabrikant
.

Beschrijving

Te koop aangeboden: Een hoogwaardige en betrouwbare set van twee SK hynix 32GB DDR4 ECC Registered servergeheugenmodules (totaal 64GB). Deze modules zijn voorzien van Lenovo-branding (FRU: 46W0835) en zijn uitermate geschikt voor stabiel en fouttolerant gebruik in servers en compatibele enterprise werkstations. ✅️

Het betreft een bij elkaar passende set van twee modules van elk 32GB met een snelheid van 2400MHz (PC4-19200). Ideaal als upgrade of uitbreiding voor je server (zoals Lenovo ThinkSystem/ThinkServer of andere systemen die DDR4 ECC Registered RDIMMs ondersteunen).

⚠️ Let op: Dit is ECC Registered (RDIMM) servergeheugen. Dit past en werkt niet in een standaard consumenten-desktop of gaming PC!

Specificaties:

• Merk: SK hynix (met Lenovo Enterprise branding)
• Totale capaciteit: 64GB (2x 32GB)
• Type geheugen: DDR4 SDRAM - RDIMM (Registered DIMM)
• Foutcorrectie: ECC (Error-Correcting Code)
• Rank: 2Rx4 (Dual Rank)
• Snelheid: 2400MHz (PC4-2400T / PC4-19200)
• Cas Latency: CL17
• Voltage: 1.2V
• SK hynix modelcode: HMA84GR7MFR4N-UH TD AA
• Lenovo FRU: 46W0835 / OPT: 46W0833
• Lenovo P/N: 00NV205

Staat:
De geheugenmodules zijn volledig werkend getest, verkeren in uitstekende staat en zijn afkomstig uit een professionele serveromgeving.

Zowel ophalen als verzenden is mogelijk. Bij verzending worden de modules uiteraard uiterst zorgvuldig, anti-statisch en safe verpakt om transportschade te voorkomen. Eventuele verzendkosten en het risico van verzending zijn voor de koper (kan eenvoudig en voordelig als brievenbuspakje met Track & Trace).

Heb je vragen of interesse? Stuur gerust een berichtje! 😀
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bolsward
163x bekeken
0x bewaard
Sinds 1 nov. '26
Advertentienummer: m2460728926