Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

High-performance 12Gb SAS/SATA Server/NAS HDD Uitbreidingsset – De perfecte energiezuinige oplossing voor gigantische opslag!

Wilt u meer harde schijven toevoegen aan uw huidige server (zoals Synology, ESXi, Proxmox, Xpenology, Unraid, CDN), maar zijn alle bays al vol? En wilt u geen dure, extra server stroom laten verbruiken? Dan is deze energiezuinige en efficiënte uitbreidingsset de perfecte oplossing!

[Grootste pluspunt: Volledig Plug & Play, geen drivers nodig!]
Deze set werkt uiterst eenvoudig. Op mijn Dell PowerEdge T630 server was het een kwestie van de LSI 3008 HBA-kaart erin steken en het systeem herkende direct alle harde schijven. De server draait op Ubuntu Server 22.04 LTS en er was geen enkele driver of extra software nodig! In combinatie met de 18 ingebouwde bays van mijn server kon ik hiermee in totaal maar liefst 42 harde schijven moeiteloos aansturen.

Alle hardware is in uitstekende, werkende staat en ondersteunt harde schijven tot wel 22TB per stuk (zowel SAS als SATA).

[Pakket A] De Core Storage Uitbreidingsset — € 200,-
De basis voor uw direct-attached storage (DAS). Met slechts één kabel herkent het systeem de schijven via de expander.

Het merk is Inspur, een enorm Chinees multinationaal IT-conglomeraat. Het is een van de grootste fabrikanten ter wereld van datacenterservers, cloudcomputinginfrastructuur en hardware voor kunstmatige intelligentie (AI).


  • 1x LSI SAS 3008 IT-Mode HBA-kaart
  • Speciaal geflashed voor NAS / ESXi / Linux (IT-mode). Geschikt voor PCIe x8/x16 sloten.
  • 12Gbps snelheid, native ondersteuning zonder gedoe.
  • 2x 12-Bay 3.5 inch 12Gb HDD Cages (Behuizingen)
  • Afmetingen: 43 cm breed (47 cm inclusief montage-oren) * 17.5 cm lang * 8.8 cm hoog.
  • Voorzien van een Expander-chip: hiermee kunt u meerdere cages eenvoudig achter elkaar doorlussen (daisy-chainen).
  • Backplate aansluitingen: 2x SATA-stroomaansluiting + 2x Mini SAS SFF-8643 data-poorten.
  • 2x SFF-8643 naar SFF-8643 12Gb MINI SAS datakabels (70CM+)

[Pakket B] Koeling & Voeding Uitbreiding — € 120,- (Allen samen verkopen met pakket A)
De perfecte aanvulling om uw harde schijven koel en stabiel van stroom te voorzien. Zeer stil en efficiënt.


  • 1x 6-Fan Koelingsset (Inclusief handmatige toerenregelaar/transformator om de ventilatorsnelheid en het geluid zelf te bepalen).
  • 1x Corsair 450W Kwaliteitsvoeding (PSU).

💡 Waarom deze oplossing?


  • Extreem energiezuinig: Elke HDD-cage heeft slechts 2 SATA-stroomstekkers nodig. Dit verbruikt aanzienlijk minder stroom dan het laten draaien van een complete extra server.
  • 🚀 Extreme Snelheid: De snelheid van deze 12Gb HDD backplate kan ruim boven de 4000 MB/s uitkomen. Hiermee presteert deze set aanzienlijk beter en vele malen sneller dan de oudere 6Gb backplates!
  • Simpel doorlussen: Verbind de backplates met elkaar via de SFF-8643 kabels en plug het uiteinde in de LSI HBA-kaart. Klaar!
  • Uitstekende staat: Alle onderdelen verkeren in topconditie.

Letop: de Dell T630 server in de foto is niet inclusief

LSI 3008, HBA IT-mode, NAS uitbreiding, Chia coin, Unraid storage, JBOD, SAS Expander

Bekijk ook mijn andere advertenties voor meer GOEDKOPE producten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Almere
471x bekeken
16x bewaard
Sinds 19 mei '26
Advertentienummer: m2401393315