Gezocht: Reparateur/Restaureur Vintage Computers

1615sinds 7 aug. '25, 11:52
Zie omschrijving
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Deel via
of

Beschrijving

🔧 Gezocht: Reparateur/Restaureur Vintage Computers – Regio Dordrecht/Rotterdam 🔧

Ben jij handig met soldeerbout, multimeter en een gezonde dosis nostalgie? Heb je ervaring met het herstellen, recappen of debuggen van vintage computers? Dan hoor ik graag van je!

Wie ik zoek:
Een betrouwbare vakman of hobbyist uit de regio Dordrecht / Rotterdam / Breda die ervaring heeft met het repareren of restaureren van oudere systemen. Denk aan Apple Macintosh (Plus, Colour Classic, etc.), Commodore PET/64/128, Atari 8-bit, MSX, Amiga of vergelijkbare hardware uit de jaren ’70, ’80 en ‘90.

Voorbeelden van taken:

Recappen van moederborden

Vervangen van IC’s of voeding

Diagnoses stellen (geen beeld, vastlopers, etc.)

Behoud van originele onderdelen waar mogelijk

Eventueel cosmetische opknapbeurt


Wat ik bied:

Vergoeding in overleg (geld of ruil)

Een relaxte samenwerking zonder haast

Mooie vintage apparatuur om aan te werken

Eventueel toegang tot reserveonderdelen of donorapparaten


Over mij:
Ik verzamel en verkoop vintage computers, stereoapparatuur en accessoires. De meeste apparaten zijn afkomstig van zendamateurs en techneuten met huizen vol historie. Ik geef deze machines graag een tweede leven – mét hulp van een vakman.

Interesse?
Stuur gerust een bericht met je ervaring of vragen. Foto’s van eerdere projecten zijn welkom. Ook leuk als je zelf interesse hebt in deze wereld!

📍 Lokaal gezocht (Drechtsteden / Rotterdam en omgeving)
🔁 Mag ook hobbymatig of op projectbasis
💡 Vergoeding bespreekbaar
Advertentienummer: m2297064444