Beschrijving

Deze Japanse PC9801BX2 heeft een 25MHz 486SX-processor met 12MB RAM. Ik heb er een harde schijf van 8GB in geplaatst. Om zo'n (voor die tijd) grote harde schijf mogelijk te maken, is een aangepaste SCSI-kaart gebruikt voor de EXIDE ROM, waardoor de BIOS-limieten voor de schijfgrootte worden opgeheven. De machine heeft ook een originele NEC PC9801-26K-geluidskaart met een Yamaha YM2203C FM-chip en twee MSX-compatibele joystickpoorten. De PC9801BX2 maakt het mogelijk om oudere PC98-spellen te spelen, omdat deze machine kan worden overgeschakeld naar de CPU-modus 'low', die de V30-processor van vroege PC98-modellen nabootst. Twee disk drives zijn ook essentieel voor deze spellen.

De harde schijf bevat een groot aantal vooraf geïnstalleerde spellen. Deze zijn verdeeld over drie partities met MS-DOS 3.3, 5.0 en 6.2 (sommige spellen werken alleen in oudere DOS-versies). De grootste partitie bevat MS-DOS 7.1 (de versie van Windows 98). Alle spellen hebben een !START.BAT-bestand dat het spel start en mogelijk een andere DOS-versie opstart.

De computer wordt geleverd met een toetsenbord en een VGA-adapter. Je hebt een monitor nodig die 24 kHz ondersteunt. Monitor niet inbegrepen.

De machine is volledig functioneel en het volgende is getest:
- Video-uitvoer via analoge RGB werkt perfect.
- Audio via de ingebouwde luidspreker en via de lijnuitgang werkt perfect.
- Alle toetsen werken perfect.
- Diskette stations getest en werken.
- Harde schijf getest en werkt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Venlo
102x bekeken
2x bewaard
Sinds 30 mar '26
Advertentienummer: m2383137912