Balans-Sessie bij de paarden in Liempde!

€ 75,00
1430sinds 17 mar. '25, 15:03
Deel via
of

Beschrijving

“Ik kan maar geen tijd voor mezelf vinden. Het is alsof ik altijd voor anderen klaar moet staan. Ik voel me moe en heb behoefte aan rust. Vriendinnen zeggen dat ik gewoon eens een avondje met een kop thee en een goed boek op de bank moet gaan zitten, maar zelfs daar heb ik geen puf voor.” Vertelde Anne me.

Ze kwam voor een sessie bij de paarden, omdat ze op zoek was naar waar ze zelf echt behoefte aan heeft. Ze was zo lang bezig geweest met goed zijn voor anderen, dat ze zichzelf gaandeweg een beetje kwijt was geraakt.
Ik vroeg haar om op een plek te gaan staan waar zij voldoende ruimte om zich heen voelde en begeleidde haar in een bodyscan. ‘Welke sensatie is het meest aanwezig in je lichaam?’, vroeg ik haar.

‘Ik voel dat mijn knieën pijn doen’, vertelde ze, ‘daar heb ik de laatste tijd wel vaker last van.’

‘Je mag het gevoel er helemaal laten zijn, je hoeft het niet te veranderen’, zei ik, ‘adem er zuurstof en bewustzijn naartoe, en maak het zo groot als het maar wil worden’.

Tijdens een sessie doen we niet alleen oefeningen met de paarden, maar leren we ook van paarden. Paarden zijn geweldige leermeesters als het gaat om voelen wat er in hun lichaam gebeurt en daar adequaat op reageren. Dat is precies wat we in de bodyscan ook doen.

Anne wilde de pijn in haar knieën eigenlijk helemaal niet voelen. Ze is in de bloei van haar leven en heeft helemaal geen tijd om zich met zulke kwaaltjes bezig te houden. Toch ging ze op mijn uitnodiging in om het gevoel er te laten zijn.

Ik vroeg Anne om aan de sensatie, de pijn in haar knieën, te vragen welke informatie deze voor haar had.
Anne vertelde me dat de volgende zin in haar opkwam: ‘geef prioriteit aan het herstellen van de balans’.
Ik vroeg Anne om haar ogen weer te sluiten en terug met haar aandacht naar de sensatie te gaan. ‘Hoe voelt de sensatie nu voor je?’, vroeg ik haar.

Vol verbazing sprak zij uit: ‘het gevoel is veel minder geworden, het is er, maar op een zachte manier die niet vervelend voelt’. ‘Ik voel dat het me echt in het hier en nu brengt en dat ik me bewust ben van wat ik voel’.

Het was een enorme eyeopener voor Anne dat het fijn voelde om juist aandacht te hebben voor haar lichaam en wat het haar te vertellen had. Deze specifieke boodschap gaf haar het zetje dat zij nodig had in het maken van keuzes in hoe zij haar tijd wilde besteden.

Tijdens de balans-sessie gingen we nog dieper op dit thema in. Ik vroeg Anne om de paarden te observeren en benoemen waarin zij zichzelf herkende. De paarden stonden stil en er was weinig beweging te zien. “Dat herken ik wel. Als ik echt eerlijk voel, ben ik moe.”. Het was voor het eerst dat ze eerlijk aan zichzelf durfde toe te geven dat het nu echt tijd was om prioriteit te geven aan haar eigen gezondheid.

Een paar weken later besloot Anne om een dag minder te gaan werken. Dit gaf haar de rust waar zij eerder zo naar op zoek was geweest. Al snel merkte zij dat de pijn in haar knieën verdween. “Het klinkt gek, maar ik heb eindelijk het gevoel dat ik het middelpunt van mijn eigen leven ben.”

Ik weet dat jouw lichaam je ook iets te vertellen heeft. Samen met de paarden ontdek je wat de boodschap van jouw lichaam is. De paarden laten jou in een balans-sessie ervaren hoe je hiernaar kunt handelen.

Wil jij dit, net zoals Anne, ook komen ervaren? Stuur met gerust een berichtje voor het maken van een afspraak! Deze maand kun je een Balans-sessie boeken met 50% korting.

Het wordt tijd om echt naar je lichaam te luisteren :).

Irene
Advertentienummer: m2246841470
Overige advertenties van Horse In2ition
Meer van Horse In2ition