Beschrijving

Helaas vanwege onze mechelaar is het niet mogelijk om onze poes te kunnen houden. Onze hond kan absoluut niet samen met een kat. We hebben het nu bijna een jaar geprobeerd, maar het wordt niets jammergenoeg. Overigens is deze poes zonder overleg ineens bij ons gekomen omdat iemand een nestje had en die moest ervan af, poesjes zaten opgesloten in een kleine bench en een bekende dacht dat ze wel bij ons kon, maar vanaf dag 1 was het al niets met de hond en we hebben het geprobeerd, maar het wordt niets.
Ze zit nu namelijk hele dagen opgesloten in een slaapkamer, mijn zoon is er in de nacht dan natuurlijk bij, maar ik gun haar een normaal huisje.
Ze is een echte kroelkont en geniet van aandacht. Ze ligt heel graag bij je maar spelen is ook iets wat de leuk vind. Al met al geen "saaie" poes die haar eigen plan trekt maar echt net zoals een hond de gehele dag achter je aan loopt en zelfs met je "praat". Soms "kletst" ze de oren van je hoofd af. 'S nachts ligt de graag op je bed, maar af en toe onder de dekens vind ze ook heerlijk.
Wij vinden het zelf erg jammer dat ze weg moet, maar dit vind ik geen leven voor haar en ik gun naar gewoon een goed en leuk leven ☺️
Haar naam is Pretzel, gern vlooien of wormen, gitzwart, nu ongeveer 1 jaar en ze is een dametje 😉
Vanaf foto 18, daar is ze nog een kleine ukkepuk van een paar weken.
Als je vragen hebt stuur me gerust een berichtje.

Groetjes
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoogerheide
43x bekeken
2x bewaard
Sinds 24 aug. '26
Advertentienummer: m2434730599