Miniatuur dwergpinscher puppy 1x reutje puppies klaar!

Zie omschrijving
89013sinds 16 apr. '25, 10:49
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtMeerdere dieren
Type aanbiederParticulier
Aantal hondenMeerdere
HerkomstNederland
GechiptJa
GeregistreerdJa
Leeftijd8 tot 15 weken
OntwormdJa
StamboomNee
GevaccineerdHCC (leverziekte), CDV (hondenziekte)

Beschrijving

Klaar om het nest te verlaten!

Graag stellen wij aan u voor, ons 3e (en ditmaal echt het laatste) nestje bestaande uit 3 prachtige pups met 2 reutjes en 1 teefje.
De pups worden opgevoed door beide ouders en zijn dus ook beiden aanwezig. Tevens zijn ze erg lief en sociaal, mede ook doordat wij een jong gezin zijn (2 kinderen resp. in de leeftijd van 9 en 13 jaar oud) en ze veel worden geknuffeld!!

Nb.: Wij zijn UBN geregistreerd!

Op de foto van de ouders, is de vader black tan en de moeder is brown tan (laatste foto, en je ziet de ouders op andere foto's eveneens)

De puppies zijn allen van een prachtige bruine tint!
We stellen graag voor:

BODHY -> heeft gouden mandje gevonden!
Bodhy is degene als eerste geboren en ook de grootste van het nestje. Hij is ook echt haantje voorste en zodra je hem roept, of iemand betreedt de kamer, rent hij naar je toe, gaat voor je zitten en kijkt je lief aan om aandacht te krijgen. Hij is speels en heerlijk ondeugend. Ontdekt graag van alles en door zijn nieuwsgierigheid rent hij overal op af. Hij is prachtig van kleur, chocolade bruin en een heuse knuffelkont en zodra je hem oppakt, krijgt je direct de nodige kusjes!
Bodhy is van een prachtige bruine tan.

RUDY (Theo) -> beschikbaar
Rudy/ Theo is als tweede geboren en is erg ondernemend maar soms een beetje afwachtend. Hij volgt graag zijn grote broer en volgt hem snel op. Hij kan soms net zo enthousiast zijn als zijn grotere broer, en durft dan veel. Hij speelt graag samen met zijn broer en zus en is enorm sociaal. Hij rent graag op je af zodra je hem roept en soms kan hij net even de kat uit de boom kijken. Hij is gek op knuffelen en spelen en ook hij is dol op kusjes geven zodra je hem aandacht geeft. Hij is enorm enthousiast als je de ruimte betreedt, rent op je af, en is super blij je te zien. Verder slaapt hij graag al naast je, of op je schoot op de bank.
Hij speelt gezellig en is ook gek op speeltjes. Een enorm lief, sociaal hondje!
Rudy is iets donkerder bruin van kleur, een beetje choco tan!

ROSIE -> heeft een gouden mandje gevonden!
Rosie is de jongste en het kleine zusje van de broers. Ze is als laatste geboren en is tevens de kleinste van dit nestje. Maar hoe klein ze ook is, ze kan goed voor zichzelf opkomen en leert dag bij dag meer pit te tonen richting haar broers. Ze is wel afwachtend en is soms liever aan het slapen en bij je aan het kroelen dan dat ze met haar grote broers speelt, want soms gaat dat voor haar doen er te ruig aan toe. Ze kan dan helemaal bij je wegkruipen en vind het dan ook heerlijk om bij je te zijn en te kroelen. Ze valt zo bij je in slaap, want ze voelt zich helemaal beschermd in je armen. Ook Rosie is dus een knuffeldoekje en geeft ook graag kusjes.
Rosie is wat lichterbruin van kleur.

Doordat we een jong gezin zijn, komen er dus ook veel kinderen langs, waardoor de pups goed socialiseren.
Ook zijn we gestart met zindelijkheid training, en ze leren al snel om op een matje of buiten in de tuin hun behoeften te doen.
We volgen ook de richtlijnen; dus inentingen, ontwormen en chippen met paspoort, is uiteraard in de prijs inbegrepen.

We hebben inmiddels 9 andere pups succesvol geplaatst!
Zo zijn deze honden onder andere succesvol geplaatst bij mensen met al reeds een hond, en zelfs bij katten/poezen. Ze matchen goed met andere dieren vanwege hun fijne sociale karakter en maken snel vrienden.

Ze zijn gek op aandacht en kroelen, maar ook enorm slim! Ze houden van uitdagen, met speeltjes te spelen en zijn ten alle tijde graag bij je!
Ze zijn beschermend, dus weet als er ook wordt aangebeld, dat ze kunnen blaffen. Over het algemeen dus géén keffers, maar zijn waakzaam en ook richting het gezin beschermend.
Doordat ze zo klein van formaat zijn, kunnen ze gemakkelijker mee naar winkels en restaurants, en stelen ieders hart, door hun lieve en aanhankelijk karakter.

Interesse?
Neem dan contact met ons op voor afspraak!

In goede samenspraak mogen de puppies vanaf week 8 het nest verlaten. *vanaf 24 april mogen ze het nest verlaten* Let wel dat dit niet per se het beste is voor een pup. We kijken dan ook samen wanneer de pup ervoor klaar is. Uit ervaring weten we dat soms een pup langer bij de ouders laten, vaak beter is. Het ligt dus ook echt aan de ontwikkeling van de pup zelf of hij/zij met 8 weken het nest mag verlaten. Voor het welzijn van de pup, maar ook voor u als nieuwe eigenaar vertrouwen we op uw begrip in deze. Immers, het is een for life vriendje die voor beiden een goede klik moet geven.

Vragen? Stel ze gerust, en kom kijken bij ons brown-tan nestje van puppies die je graag willen knuffelen!

Wil je meer zien, van de puppies, voorgaande puppies en de ouders? We hebben een Instagram pagina onder mdp- moosy en billie: neem gerust met ons contact op!
Advertentienummer: m2257920211