VERWACHT: mooie american bully XL pups 🦍

Zie omschrijving
2279sinds 2 mei. '25, 19:29
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtMeerdere dieren
Type aanbiederParticulier
Aantal hondenMeerdere
HerkomstNederland
GechiptJa
GeregistreerdJa
Leeftijd8 tot 15 weken
OntwormdJa
StamboomJa

Beschrijving

Foto 1 t/m 5 zijn foto’s van moeder (Goldy)
Foto 6 en 7 zijn foto’s van vader (Kobe)

Goldy’s pups zijn onderweg –

Onze prachtige American Bully XL teef Goldy is met succes gedekt door de mooie reu Kobe. Ze is begin april succesvol gedekt wat betekent dat we begin juni de komst van de pups verwachten. Vanaf dat moment tellen we 8 à 9 weken door, dus de pups mogen rond begin augustus naar hun nieuwe thuis.

Goldy is een zachtaardige, stabiele en sociale dame met een hart van goud. Ze leeft bij ons in huis samen met andere dieren en is een echte gezelschapshond. De combinatie met Kobe belooft sterke, gezonde en goedgebouwde pups met een lief karakter.

Wat je kunt verwachten:
• ABKC stamboom
• Europees paspoort
• Volledig ontwormd en ontvlooid
• Eerste vaccinatie
• Opgegroeid in huiselijke sfeer, goed gesocialiseerd

Interesse?
Pups kunnen vanaf nu gereserveerd of vastgezet worden. Er zijn momenteel sowieso al 8 te zien op de echo.
Stuur gerust een berichtje voor meer info, foto’s van de ouders of om alvast kennis te maken.
Dat ik de keus heb gemaakt om nu al een advertentie te plaatsten is zodat we ruim de tijd hebben om een perfect huisje te vinden voor de kleintjes ze worden daarom ook alleen verkocht als huishond 🙏
Advertentienummer: m2263733577