Labradoodle pups

Zie omschrijving
30013sinds 17 mei. '25, 10:59
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtMeerdere dieren
Type aanbiederFokker | Hobbymatig
Aantal hondenMeerdere
HerkomstNederland
GechiptJa
GeregistreerdJa
Leeftijd8 tot 15 weken
OntwormdJa
StamboomNee
GevaccineerdParvo, CDV (hondenziekte)

Beschrijving


Wij hebben 2 april een nestje labradoodles gekregen. 3 reutjes en 1 teefje. De moeder is onze koningspoedel Soof. De vader is een red fox labrador uit de werklijnen. Hij is heel erg sociaal en heeft een hoge “Will to please”
Soof is embark getest en vrij van erfelijke ziektes.
Ze zijn inmiddels bij de dierenarts geweest en allemaal gezond. Ze zijn ingeënt en gechipt.
Meerdere keer ontwormt en behandeld tegen vlooien.
We wonen in een oude boerderij met veel dieren op ons erf.
Ze groeien op in onze woonkeuken samen met onze andere honden en katten. Ze zijn druk bezig met zindelijkheidstraining.
De 3 mooie reutjes zoeken nog een goed baasje. We stellen ze even aan u voor:

Joop= is een vrolijke reu, mooi donker rood van kleur. Hij is atletisch gebouwd en beweegt fantastisch soepel en behendig. Hij kijkt eerst even de kat uit de boom, maar eenmaal gewend is hij heel erg gericht op mensen, luistert perfect als je hem roept en komt dan meteen. Hij mag ook graag even tegen je aan liggen als je hem op schoot neemt, hij plakt zich gewoon tegen je aan…zo bijzonder🥰

Willem= is een echte Robbedoes. Hij is altijd in voor een geintje, rent regelmatig met iets in zijn bek rond met een dikke glimlach en hoopt dat zijn broers of zus achter hem aankomen. Hij heeft de langste vacht van de jongens.

Gijs= is een scheetje, hij heeft een mooie lever kleur, krijgt wat ruige haren om zijn snuit en voeten, ik verwacht dat hij ruwharig wordt. Hij mag graag knuffelen maar ook graag dollen met zijn broers en zus.

De 3 jongens hebben geen krullende lange vacht, dat verwacht je wel bij een labradoodle, maar elke nadeel heeft ook weer een voordeel, dan hoeven ze niet zo vaak naar de trimsalon 😅
Vaak zie ik labradoodles slordig kaal geschoren…onder het mom het oog wil ook wat zullen dit mooie honden worden met goed bij te houden vachten.
De karakters zijn erg stabiel, wij trainen ze daar ook zeker in, geen hyperdepiep maar alles in de rustige modes. Een ritje in de auto, samen naar de dierenwinkel, kleine kinderen op bezoek, kennismaken met onze erfdieren, katten en andere honden, ze hebben het hier allemaal meegemaakt. Zodat ze Frank en vrij in het leven staan en nergens van onder de indruk zijn.
Wij adviseren de nieuwe eigenaren om met de pup op puppycursus te gaan.
Ze krijgen een puppy pakket mee als ze verhuizen. Ze mogen rond 1 juni uitvliegen. Evt vakantie opvang is bespreekbaar.
Wij hebben een UBN nummer.
Ben je benieuwd? Je bent welkom om kennis te maken
Advertentienummer: m2269002109
Overige advertenties van Oegelien
Meer van Oegelien