Kenmerken

Type
Kortharig
Geslacht
Poes
Leeftijd
3 tot 5 jaar

Beschrijving

Met pijn in ons hart zijn we op zoek naar een nieuw (t)huis voor onze poes Luna van 5 jaar.

Wij zijn niet het eerste adres van haar dus hoe haar start precies is geweest weten wij niet… zij woont nu 3 jaar bij ons.
De reden dat we op zoek zijn naar een nieuw huis is dat wij in een appartement wonen en om naar buiten te kunnen moet ze door het trappenhuis. De afgelopen 2 jaar zijn hier 3 katten komen wonen en daar kan ze niet goed mee overweg. Sowieso houdt ze echt niet van andere katten. Ze blaast snel naar andere katten maar buiten heeft ze daar verder weinig last van, ze blijft wel bij ze uit de buurt. In het trappenhuis kan ze er niet om heen. En we zien aan haar dat ze veel stress ervaart. Binnen is ze ook schrikachtig geworden.

Voor Luna zou het erg fijn zijn als ze ergens kan wonen waar ze rustig haar eigen gang kan gaan en geen stress ervaart van andere katten waar ze dicht bij in de buurt moet komen.

Ze is dol op eten (kan ze de hele dag wel doen). Nog altijd speels. Gaat graag naar buiten en ze kan prima alleen zijn. Kroelen op haar koppie vind ze heerlijk, de rest van haar lijf niet. Ze wordt ook niet graag opgepakt.
Ze komt zeker wel bij je liggen als je rustig op de bank zit maar alleen op haar initiatief.

Onverwachte dingen houdt ze echt niet van, kan ze ook gaan blazen tegen je dus een gezin met jonge kinderen is niet geschikt denken wij.

We hebben een boekje, ze is gesteriliseerd en gechipt.

Tuurlijk hoeven we geen geld voor haar. Wél een geschikt huis!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zwolle
332x bekeken
2x bewaard
Sinds 4 jan '26
Advertentienummer: m2351859144