Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Beschrijving
Deze leuke Hexagon voerpuzzel is ondertussen uitgespeeld door mijn kat. Ik heb het gebruikt als actiever alternatief voor een anti-schrokbak.
De diameter is 35 cm.
De voerpuzzel is nog in perfecte staat, het is echt een degelijk ding. Alleen de letters van "cat activity" zijn vervaagd.
De diameter is 35 cm.
De voerpuzzel is nog in perfecte staat, het is echt een degelijk ding. Alleen de letters van "cat activity" zijn vervaagd.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Enschede
82x bekeken
1x bewaard
Sinds 14 jul '25
Advertentienummer: m2289076688
Populaire zoektermen
cat mate voerautomaatcat matecat mate drinkfonteintrixie voerautomaatcat feedercat mate c500voerpuzzelKattenvoerbakken en Drinkbakkenoude drinkbakkencat mate voerautomaatcat mate c500automatic cat feedercat mate c50maine coon xxl in Katten en Kittens | Raskatten | Langhaaranimonda carny in Dierenvoedingtesla gemini in Banden en Velgenkerstboom almere in Kerstettenleur in Opelrodenstock in Fotocamera's Analoogbaotian achterlicht in Brommeronderdelen | Scooterstenor saxofoon selmer in Blaasinstrumenten | Saxofoonswindows 10 home in Besturingssoftwareeenpersoonsbed lade in Slaapkamer | Beddenansichtkaarten oranjewoud in Ansichtkaarten | Nederland