Kenmerken
Beschrijving
Deze terreinaanhanger met kiepfunctie is geschikt voor ATV's zoals quads. De 500 liter kuip is gemaakt van sterk en slagvast polyethyleen. Het is voorzien van twee rolgelagerde 4-laags luchtbanden.
De gasveer maakt het kiepen gemakkelijker. Deze kiepaanhanger is geschikt voor ruw eigen terrein zoals op het erf, de stal en de tuin. Het is voorzien van een kogelkoppeling om het gemakkelijk aan te koppelen. De stalen plaat die is gemonteerd aan de kuip zorgt voor nog meer bescherming tegen impact.
Tegen een meerprijs is een upgrade model met wielkappen en verlichting leverbaar...
Dit product is na aankoop af te halen. Verzenden is mogelijk voor zakelijke klanten; Verzendkosten op aanvraag.
Ga voor meer informatie en het plaatsen van een bestelling naar de productpagina-link.
Kijk ook gerust op onze website voor nog meer paardenerfartikelen alsook kwalitatieve paardvriendelijke paardentrailers!
Over JFC
Innovatie uit Ierse bodem met slimme, duurzame en doordachte oplossingen. Wat begon als een familiebedrijf in het Ierse Galway in 1987, is vandaag uitgegroeid tot een internationaal merk dat actief is in 8 landen en verkoopt in meer dan 65 markten. Elk product wordt intensief getest op lokale én internationale boerderijen, zodat ze zeker weten dat wat ze leveren werkt en lang blijft werken. Dankzij geavanceerde technologieën en productieprocessen ontwikkelen ze oplossingen met een uitzonderlijke levensduur en kracht. Sterker nog: er zijn JFC-producten uit de jaren ’80 die vandaag de dag nog steeds volop in gebruik zijn.
Een compleet assortiment voor de landbouw- en paardensector. Met meer dan 200 kernproducten - waaronder drink- en voederbakken, kalverhokken, voetbaden, afrastering, ATV-accessoires en opslag - biedt JFC een totaaloplossing voor de moderne boer.
Ze investeren continu in onderzoek en technologie om slimme, efficiënte en toekomstbestendige producten te creëren. Van prototyping tot internationale distributie - JFC staat voor kwaliteit waarop je kunt bouwen.