Een CO2 reactor speciaal ontwikkeld voor de controller van I

Zie omschrijving
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
2753sinds 21 jan. '25, 11:04
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeFilter of Co2
Handelsnaam fabrikantco2reactornl
Postadres fabrikantco2reactornl
E-mailadres fabrikantco2reactornl

Beschrijving

Een CO2 reactor speciaal ontwikkeld voor de controller van Intaqo.
Complete CO2 reactor met inline houder voor de PH-electrode en de temperatuursensor. Ook heeft de CO2 reactor twee extra 4/6 mm slang aansluitingen voor de doseerpompen. De inline houder voor de PH-electrode zorgt voor een nauwkeurige meting en een langere levensduur van de electrode. Dit is de meest efficiënte manier van meten en zorgt voor een uiterst stabiele PH-waarde. Geen techniek in het aquarium maar netjes weggewerkt onder het aquarium naast de Intaqo Essential controller.
De reactor wordt geleverd met:
Ontluchtingsventiel
2x aansluiting 16/22mm (andere maten ook mogelijk)
1x aansluiting CO2 slang 4/6mm
2x aansluiting slang 4/6mm
Slangklemmen
Beugels voor montage aan wand of muur

De basis uitvoering kan uitgebreid worden met diverse opties zoals aftap- vulpunt, vulling van Siporax en bioballen, by-pass, etc.

Al mijn reactoren zijn maatwerk en worden op bestelling gebouwd, Kijk op de WEBSITE voor uitgebreide informatie en het online bestellen.
Advertentienummer: m2225892018