Een CO2 reactor speciaal voor de controller van Intaqo

€ 124,95
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
220sinds 9 mei. '25, 15:04
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeFilter of Co2
Handelsnaam fabrikantCO2reactor.nl
Postadres fabrikant911KL90
E-mailadres fabrikantinfo@co2reactor.nl

Beschrijving

Een CO2 reactor speciaal ontwikkeld voor de controller van Intaqo.

Complete CO2 reactor met inline houder voor de PH-electrode en de temperatuursensor. Ook heeft de CO2 reactor twee extra 4/6 mm slang aansluitingen voor de doseerpompen. De inline houder voor de PH-electrode zorgt voor een nauwkeurige meting en een langere levensduur van de electrode. Dit is de meest efficiënte manier van meten en zorgt voor een uiterst stabiele PH-waarde. Geen techniek in het aquarium maar netjes weggewerkt onder het aquarium naast de Intaqo Essential controller.

De reactor wordt geleverd met:
Ontluchtingsventiel
2x aansluiting 16/22mm (andere maten ook mogelijk)
1x aansluiting CO2 slang 4/6mm
2x aansluiting slang 4/6mm
Slangklemmen
Beugels voor montage aan wand of muur

De basis uitvoering kan uitgebreid worden met diverse opties zoals aftap- vulpunt, vulling van Siporax en bioballen, by-pass, etc.

Al mijn reactoren zijn maatwerk en worden op bestelling gebouwd, Kijk op de WEBSITE voor uitgebreide informatie en het online bestellen.
Advertentienummer: m2266332083