Tamme jonge Agapornis Roseicollis mannen DNA getest

1995sinds 18 jul. '25, 18:28
Zie omschrijving
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtMannelijk
EigenschappenTam, Geringd

Beschrijving

Hallo! Ik ben een lief klein tam Agapornis Roseicollis mannetje van 8 weken of ouder. Dat betekent dat ik mag gaan verhuizen naar een lief nieuw baasje. Toen ik klein was kreeg ik een ringetje om mijn pootje. Ik heb daar geen last van en soms speel ik er zelfs mee. Er staat een uniek nummer op die zegt wie ik ben. Ik ben DNA-getest op geslacht en je krijgt daar het certificaat plus al mijn gegevens van mee.

Alle grote vogels bij ons in huis zijn allemaal getest op ziekten als PBFD, papegaaienziekte en Polyoma. Dat betekent dat we allemaal gezond zijn, daar doen mijn mensen heel veel moeite voor. En vanaf dat ik een heel klein kuikentje was, ben ik heeeeeel erg veel geknuffeld. Ik vind het fijn om bij mensen te zijn en te knuffelen en te spelen, maar ik ben ook goed gesocialiseerd met andere vogels en ik wil niet naar een nieuw baasje verhuizen waar ik voor altijd het enige Agapornisje zal zijn. De mensen in mijn huis houden heel veel van mij, dus ze geven mij niet zomaar aan iedereen mee. Als ik wel met je mee mag, dan mag je mijn mensen altijd om raad blijven vragen.

Wil je meer van mij weten of mij reserveren? Stuur dan een berichtje.

Advies: als je voor een dubbeltje op de eerste rang wil zitten, dan sla je ons beter over. Wij kunnen niet aan die verwachting voldoen. Sorry.
Overige advertenties van Kwekerij ‘t Verwende Nestje
Meer van Kwekerij ‘t Verwende Nestje
Advertentienummer: m2290316884