Kenmerken

Geslacht
Vrouwelijk
Eigenschappen
Tam

Beschrijving

Dit is loki

Ze is nou 5 jaartjes oud
Ik heb haar met de hand gepapt nadat ze bij mij gekomen is doordat haar ouders haar plukte, ze was de jongste toen in het nest.

Ze kan praten en is tam, zit graag bij je en speelt graag kiekeboe, ze roept je ook als ze aandacht wil ( kom maaaaaaaar) en ze fluit ook heel wat toontjes af.

Met pijn in mijn hartje ga ik afstand van haar doen omdat ze niet meer de aandacht krijgt die ze verdient, haar valkparkietenmaatje is overleden door ouderdom en ze mist een vriendje al dan niet de aandacht.

Kinderen kan ze soms heel leuk mee maar als ze er geen zin in heeft pikt ze ze. dit is ook 1 van de redenen dat ze hier helaas niet meer los kan vliegen nu met een baby'tje in huis, eerder vloog ze dagelijks door het huis heen en pestte ze de katten maar al te graag ( vliegt laag over ze heen en ze pakt dingen in haar bek en laat dit al vliegend boven de katten los).
Ze is een vogel die beter met vrouwen kan als mannen maar dat is hier in huis, wellicht is dit ergens anders, anders.

Ze heeft een grote gouden kooi, speelgoed wat mee kan en ze heeft een certificaat.

Voor meer info graag een PBtje enkel bij serieuze interesse.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eelde
489x bekeken
15x bewaard
Sinds 26 jul '25
Advertentienummer: m2292858789