Scootmobiel Invacare Orion Pro 4 wieler

530sinds 26 jun. '25, 18:59
Bieden
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Maximale actieradius36 t/m 45 km
Topsnelheid16 km/u of meer

Beschrijving

Prachtige scootmobiel met zware accu en oplader. Kleur blauw. Km stand 2962km. Gekocht in oktober 2022.

Groot hangslot mag ook gratis erbij.

Aan achterzijde is een hekwerk bevestigd waar een rollator op meegenomen kan worden. Deze kan er ook af indien deze niet nodig is, maar heeft mijn vader altijd erg veel plezier en vrijheid gegven.

Ieder jaar is onderhoud gedaan door Scootmobiel Polanen in Zoetermeer.

Gekopieerd uit de verkooptekst:
"Comfortabel & Veilig
De Invacare Orion Pro zit als gegoten. De comfortabele captain seat is qua zitcomfort niet te evenaren door andere modellen, uiteraard volledig in te stellen. Daarnaast is de scootmobiel comfortabel geveerd en makkelijk te besturen.

Dankzij de bochtensensoren zult u ook nooit te hard door de bocht kunnen gaan; de sensoren zorgen er namelijk voor dat de scootmobiel automatisch afremt als u de bocht te snel zou maken.
Ook heeft de Orion Pro een breed onderstel voor een goede wegligging en grote luchtbanden om oneffenheden soepel op te vangen.

Gemakkelijk in gebruik
Het dashboard is dankzij de grote en overzichtelijke knoppen gemakkelijk in gebruik. Het is eenvoudig de snelheid in te stellen met de draaiknop en ook de andere knoppen zijn makkelijk te bedienen.

Met het display kunt u aflezen hoe hard u gaat, hoeveel kilometers u gereden heeft en hoe vol de accu zit."
Advertentienummer: m2283141392
Overige advertenties van enno_monique
Meer van enno_monique