Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
MerkMango
Maximale actieradius16 t/m 25 km
Topsnelheid10 km/u of minder

Beschrijving

Betrouwbare, gemakkelijk te bedienen scootmbiel die in iedere kofferbak van de auto past. Gemakkelijk te demonteren.
Enkele maanden gebruikt, wat slijtage spoortjes bij de zitting maar verder in keurige staat. Vanwege smalle omvang gemakkelijk binnen en in bijv supermarkten te gebruiken. Door de draaibare stoel en opklapbare armleuningen is het gemakkelijk instappen. Twee sleutels.

Nieuwprijs bij de Mango winkels is 1600,-. 
Kan tot 8 kilometer per uur. Vaste prijs,  u kunt een testrondje bij mij doen in Amsterdam.

Tekst van de Mango Mobility website:
De Vermeiren One scootmobiel is een uitstekende keuze voor mensen die op zoek zijn naar een comfortabele, gemakkelijk te gebruiken en veilig vervoersmiddel. Deze scootmobiel is ontworpen voor mensen met beperkte mobiliteit en biedt een uitstekende rijervaring dankzij zijn hoogwaardige specificaties.
Vier StijlenMet een maximale snelheid van 8 km/u en een maximale afstand van 16 km per oplaadbeurt is de Vermeiren One scootmobiel perfect voor dagelijkse uitstapjes en kortere ritten. De scootmobiel is voorzien van een zeer comfortabel zitje met verstelbare rugleuning en een verstelbaar stuur, zodat u altijd de juiste houding kunt aannemen tijdens het rijden. De Vermeiren One scootmobiel heeft ook een uitstekende wegligging dankzij de anti-lekbanden, wat zorgt voor een soepele en stabiele rijervaring. Met zijn robuuste en duurzame constructie is de Vermeiren One scootmobiel gebouwd om lang mee te gaan. De scootmobiel is voorzien van een handige mandje aan de voorzijde, waar u uw spullen makkelijk in kunt opbergen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
180x bekeken
5x bewaard
Sinds 26 aug '25
Advertentienummer: m2303917465