Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Maximale actieradius
46 km of meer
Topsnelheid
16 km/u of meer

Beschrijving

Prachtige Renault Twizy 45 Brommobiel.

Ideaal stadsvervoer en leuk om mee te rijden. De actiradius ligt tussen de 60 en 80 kilometer op een volgeladen accu bij normaal (rustig) rijgedrag.

Zeker met de huidige brandstofprijzen is dit een geweldig autotje waar je veel bekijks mee trekt. Opladen gaat super simpel gewoon in het stopcontact.

De Twizy is 2 persoons, en heeft een klein kofferbakje achter de bijrijders stoel. Ideaal om boodschappen te doen. Een grote boodschappentas past makkelijk op de achterstoel.

Opties:

Panorama dak, voorruitverwarming, all season banden, lichtmetalen velgen, bluetooth audio.

Aandachtspunten:

De Twizy is voorzien van een extra computer waarmee je van alles kunt instellen. Denk aan snelheid van opladen, topsnelheid (tot 80km/h), sportiviteit van rijgedrag, terugladen bij remmen/gas los, etc.

De accu is gekocht van Renault en dus niet meer gehuurd. Hier heb je geen maandelijkse kosten meer aan.

Een jaar geleden is er een nieuwe motor en een nieuw differentieel in geplaatst. Hierna is er 4000 kilometer mee gereden. Helaas loopt de kilometerteller sinds het vervangen van de motor niet meer op.

Het laadklepje gaat niet goed dicht, hiervan is de sluiting aan 1 kant afgebroken. Momenteel lossen wij dit op door een tapeje erop te plakken anders geeft hij een melding in het dashboard.

Extra set wielen met doppen en zomerbanden.

Gaat weg omdat wij een andere brommobiel hebben gekocht.

Bij vragen kunt u bellen of een berichtje sturen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Capelle aan den IJssel
49x bekeken
0x bewaard
Sinds 4 mei '26
Advertentienummer: m2395962733