Beschrijving

🌸Saffraan van Boerderij in Iran – Authentiek & Handgeplukt
Tijdens een reis door Iran leerde ik een lokale saffraanboerin kennen. Haar saffraan wordt volledig traditioneel geteeld, met de hand geplukt en gedroogd — puur en van uitzonderlijke kwaliteit.

Deze saffraan komt uit de oogst van 2025 en wordt geleverd in prachtige traditionele Iraanse blikken. De draden zijn dieprood, geurintens en van topkwaliteit.

Saffraan kan als 100% vegan kleurstof worden gebruikt om gerechten/dranken een warme, goudgele tint te geven zonder kunstmatige toevoegingen.

⭐Prijzen
3 gram in traditionele blik — €13,99 + GRATIS VERZENDING
(Een kleine hoeveelheid gaat ruim een paar maanden mee – ik geef je ook handige tips om nog extra op saffraan te besparen!)
— Bewezen de goedkoopste! —

📩Premium PostNL verzending – veilig brievenbuspakket in waterdichte bubbel-envelop, je hoeft niet thuis te zijn.
Vandaag Besteld = Morgen in Huis.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alphen aan den Rijn
33x bekeken
0x bewaard
Sinds 24 jan '26
Advertentienummer: m2358828872