Product Listing Beschermhoes voor CD's, DVD's en Blu-raysDeze beschermhoes is een must-have voor iedereen die zijn CD's, DVD's en Blu-rays veilig en georganiseerd wil bewaren. Met deze hoesjes bescherm je je discs tegen krassen, stof en vingerafdrukken, waardoor ze langer meegaan en de kwaliteit behouden blijft.Voordelen van deze beschermhoes:Biedt bescherming tegen krassen, stof en vingerafdrukkenHoudt je CD's, DVD's en Blu-rays georganiseerdGemakkelijk mee te nemen en op te bergenTransparant ontwerp, zodat je gemakkelijk de inhoud kunt zienMet deze beschermhoesjes hoef je je geen zorgen meer te maken over beschadigde discs. Ze zijn gemaakt van duurzaam plastic en bieden een stevige bescherming voor al je favoriete media. Je kunt ze thuis gebruiken om je collectie georganiseerd te houden, of onderweg meenemen voor entertainment onderweg.Productspecificaties:Type: Protective CaseGeschikt voor: CD, DVD, Blu-rayMateriaal: PlasticAantal: 50 stuks
Sluiting
Dit kavel sluit op 25-01-2026 vanaf 21:48 uur.
Verzenden
Wat is XL Auctions
Sluiting
Verzenden
Wat is XL Auctions
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
13x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 jan '26
Advertentienummer: a1521802195
bmw dvd vrijschakelenOverige Diversendvd vrijschakelen discover prodvd vrijschakelenkerstversiering uit de oude doos in Kerstkerstpakket doos in Kerstblauwe kerstballen in Kerstdiversen diversen in Vlaggen en Wimpelstransparante kerstballen in Kerstblauwe bmw in Brommobielen en Scootmobielenmarktplaats vervoer in Verpleegmiddelensinterklaas dvd in Sinterklaasclub van sinterklaas cd in Sinterklaasblauwe kerstballen in Kerststofzuiger 1700 watt in Stofzuigersac krik in Krikkencolin thompson puzzel in Denksport en Puzzelsgispen groningen in Fauteuilsatlas van de bijbel in Godsdienst en Theologiekenwood accessoires in Keukenmixerskawasaki z1000 a2 in Onderdelen | Kawasakicoronet in Oldtimersridder in Kunst | Litho's en Zeefdrukkenbmw x5 2004 in BMW