Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Dit hulpmiddel is voor mijn moeder aangeschaft ivm haar ms ziekte.
Het opstaan gaat hierdoor heel goed en snel Is maar 1x gebruikt omdat ze een bepaalde draai niet kan maken.
Helaas moeten we hem daarom verkopen.
Is dus echt in nieuwstaat.
Gekocht voor €535,-
Ophalen in Sliedrecht .
Verzenden ook mogelijk, kosten voor koper.

Nog wat extra informatie van de zorg site ⬇️

Etac Turner Pro
Gecontroleerde en veilige transfers
Het belang van veilige transfers
Wanneer mensen hulp nodig hebben bij een transfer voelen zij zich vaak onzeker.

Zorgverleners kunnen daarbij blootgesteld worden aan hoge fysieke belastingen. Het risico op ongevallen en overbelasting is soms aanleiding om het aantal transfers te proberen te reduceren.

De Turner Pro transferhulp ondersteunt zowel gebruikers als zorgverleners bij een veilige en eenvoudige transfer van de ene naar de andere zittende positie.

Eenvoudig in gebruik
Turner Pro is een uitstekend hulpmiddel in ziekenhuizen, instelling of de thuissituatie. Het intuïtieve ontwerp maakt de Turner Pro eenvoudig in gebruik; instellen van de handgreephoogte en de onderbeensteunen volstaat om de Turner PRO te kunnen gebruiken.

De Turner Pro kan zonder problemen worden gebruikt op verschillende ondergronden en zelfs op tapijt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m2302071717550sinds 21 aug. '25, 12:33