Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Diverse Diabetes-spullen van onder andere Medtronic, Novo Nordisk, Bayer, Freestyle en Abbott aangeboden.

De partij bestaat nog uit de volgende onderdelen:

- Abbott Precision Xceed bloedglucose reader (1x) - €10
- Bayer Contour Next Link 6222 bloedglucose reader (2x) - €10/stuk
- Novo Nordisk Penfill 3ml prikpen (2x) - €10/stuk

De Freestyle Libre 2, Novo Nordisk 4 pennen & de Bayer Contour Next Link 6315 die op de overzichtsfoto staan zijn verkocht.

Alle onderdelen zijn, tenzij anders vermeld, over het algemeen in goede en werkende staat. Gebruikssporen zijn wel aanwezig. Meer foto’s zijn eventueel op verzoek te verkrijgen.

De partij is in zijn geheel over te nemen, maar los overnemen is natuurlijk ook een mogelijkheid. Richtprijzen staan hierboven vermeld, maar een goed bod wordt altijd in overweging genomen.

De onderdelen zijn af te halen in Spijkenisse. Natuurlijk kunnen ze ook goed verpakt worden verzonden. De kosten en het risico hiervan zijn dan voor rekening van de koper. Bij verzenden kan betalen niet (meer) via Marktplaats, dit kan alleen per bank overschrijving of betaalverzoek van de bank.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Spijkenisse
15x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 jul '26
Advertentienummer: m2420550066