Woon unit met airco

Bieden
Ophalen
42315sinds 19 apr. '25, 08:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Volledig elektrische woonunit. 144 m2 met 5 slaapkamers
Het zijn 8 geschakelde Meeuw units van 6x3 m. 
6 aluminium schuiframen met aan de buitenzijde rolluiken
dubbele deur van kunststof
Draaikiepraam van aluminium met rolgordijn aan de binnenzijde

Je komt binnen via de achterdeur in de bijkeuken. Hier bevind zich een klein keukenblok, met een rvs blad en spoelbak, trespa spatrand en een elektrische boiler. 
De badkamer bevind zich ook in deze unit en is te bereiken via een tussendeur die op slot kan. Hier zijn 2 toiletten naast elkaar, een badmeubel met 2 lades en spiegelkast erboven. Een kast waar ook de elektrische boiler staat (2023 van 250 ltr) en een douchecabine. Aan het plafond hangen 2 infrarood panelen voor een aangename warmte.
 
De volgende unit is de open keuken met kamer. Dit zijn 3 geschakelde units. Dit is dus 54 m2. Een heerlijke leefruimte. Er staat een Tulp keuken in met vaatwasser (2023), induktiekookplaat (2023), combi magnetron/oven, oven 2, Koelkast. Waar nu de TV staat en de teak hoge kast bevind zich een internet aansluiting. 
In de woonkamer staat een speksteen houtkachel welke erbij hoort met alle toebehoren.
Hier is ook de dubbele deur welke gemakkelijk toegang geeft tot buiten. Deze deur is van kunststof. 
Er bevinden zich een 2 alumium schuiframen met een rolluik aan de buitenkant.

Slaapkamer 5 (18 m2) is de eerste unit aan de linkerkant. Hier staat halverwege een schuifkast in L-vorm zodat de ruimte in 2en gesplitst is. Onder het bureau bevind zich ook een internet aansluiting. Hier is ook een airco unit (2023) die kan koelen, verwarmen en drogen en te bedienen is met een afstandbediening.
Er bevind zich een alumium schuifraam met rolluik aan de buitenkant.

Slaapkamer 4 (18 m2) is ook te bereiken via de openkeuken/woonkamer. Je komt dan eerst in een hal vanuit daar loop je door naar deze slaapkamer. Hierin bevind zich tegen openkeuken/woonkamer over de volledige breedte een schuifkast. Wat zorgt voor veel oplagruimte. Ook hier weer een airco die kan koelen, verwarmen en drogen en te bedienen is met een afstandbediening. 

Via dezelfde hal kom je in slaapkamer 3 (10 m2) 
Ook hier weer een airco die kan koelen, verwarmen en drogen en te bedienen is met een afstandbediening.
Er bevind zich ook een alumium schuifraam met rolluik aan de buitenkant.

Ook via deze hal kom je in slaapkamer 2 (9 m2).
Ook hier weer een airco die kan koelen, verwarmen en drogen en te bedienen is met een afstandbediening.
Er bevind zich ook een alumium schuifraam met rolluik aan de buitenkant.

De laatste slaapkamer is te bereiken via de bijkeuken. 
Slaapkamer 1 (9 m2) 
Ook hier weer een airco die kan koelen, verwarmen en drogen en te bedienen is met een afstandbediening.
Een aluminium draaikiepraam met rolgordijn aan de binnenzijde. 

Alle electra is vervangen in 2023. Het badmeubel, douchecabine, infra roodpanelen, airco units, inductiekookplaat, vaatwasser is allemaal van 2023.

Wij hebben hier met z'n zevenen met veel plezier in gewoond. Maar nu onze woning bijna klaar is. Is de unit in overleg beschikbaar voor een nieuwe plek.

Transport en demontage zijn voor rekening en risico van de koper

Heeft u vragen dan kunt u ons bereiken op 06-18860579

Woonunit, woon unit, volledig elektrisch, airco voor verwarming, drogen en koelen, tijdelijke woning, Tiny huis, container woning, keet, mantelzorgwoning, noodopvang, kantoorruimte, unit
Advertentienummer: m2258993522