Nicoll Connecto 100 lijngoot, zonder sleufrooster
Beschrijving
Ervaart u problemen met overtollig regenwater rond uw woning of bedrijfspand? De Nicoll Connecto 100 lijngoot biedt een uitstekende oplossing voor efficiënte afvoer van dit overtollige water.
Belastingsklasse:
Dit gootsysteem heeft een belastingsklasse van A15 kN (1500 kg) en is bijzonder geschikt voor toepassingen op voet- en fietspaden, schoolpleinen, groenstroken en in tuinen.
Materiaal:
De Connecto 100 is vervaardigd uit materiaal met uitstekende chemische- en bacteriële bestendigheid. Bovendien staat het bekend om zijn zelfreinigende eigenschappen en hoge slagvastheid, zowel voor als na installatie.
Montage:
De Nicoll Connecto 100 lijngoot kan eenvoudig worden gekoppeld dankzij het handige schuifsysteem, wat de installatie vereenvoudigt en versnelt.