Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

VANKOPERTOTZINK

Prijzen
Stadsuitloop 60x100mm naar 80mm l = 330mm € 52,57/st
Stadsuitloop 60x100mm naar 100mm l = 330mm € 54,87/st

Deze koperen stadsuitlopen kunnen op een 80mm en een 100mm regenpijp worden aangesloten.

De maat 60x100mm is van de rechthoekige koker. Deze wordt om de afvoerpijp geschoven die van het platte dak komt en uit de muur steekt. De afvoerpijp die uit de muur steekt is meestal van lood of aluminium. De meest voorkomende maat is die van 60x80mm naar rond 80mm, maar de maat 60x100mm komt ook regelmatig voor.

Wij leveren ook de bijbehorende buizen, beugels, bochten en wrongen.

Het plaatsen van een koperen, of zinken regenpijpen is eenvoudig, omdat er niet gesoldeerd hoeft te worden. Verder hebben we ook mastgoten waarbij er niet meer gesoldeerd hoeft te worden.

In onze webshop treft u een groot assortiment aan van dakgoten en hemelwaterafvoer in koper en zink waarmee u nu ook zelf uw huis, schuur en garage kunt voorzien van kwalitatief, hoogwaardig en duurzaam hemelwaterafvoer.

Bekijk ook onze andere advertenties. Mocht u de door u gewenste artikelen niet in onze webshop aantreffen, dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen. In samenwerking met onze toeleveranciers kunnen wij uw gewenste product als maatwerk leveren.

Ons motto is: Als wij het niet kunnen leveren, dan bestaat het ook niet......

De prijzen in onze webshop zijn inclusief BTW. Dus geen verrassingen bij het afrekenen van uw bestelling.

Vraag bij grotere aantallen een offerte aan!

Verzendkosten:
Via PostNL € 8,00
Eigen vervoer, thuisbezorgd maximaal € 38,-
Naarmate het goederenbedrag toeneemt, nemen de verzendkosten af!


Vankopertotzink Rijen

Bekijk ook de webwinkel van Vankopertotzink
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rijen
32x bekeken
0x bewaard
Sinds 30 jul '25
Advertentienummer: m2294322608