Pneumatische Slagmoersleutel 580Nm€ 300,90
Kenmerken
Type
Overige typen
Conditie
Nieuw
Beschrijving
De rittal wand-/voetbevestigingsbeugel heeft een draaibare achterbevestiging met m8 schroefdraad. Het is gemaakt van roestvrij staal en gebruikt ongeveer 350°, vergrendelbaar via kartelschroeven. Gewicht/verpakking 3,9 kg. Beschermingscategorie ip 66.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 jul '23
Advertentienummer: a1487068955
Populaire zoektermen
oude kabelselektra kast buitenelektra kast waterdichtbouwkast elektraElektra en Kabelselektra klussengratis kabelselektra zegelsrittal kastbouwkast elektra gebruiktelektra kast waterdichtelektra draadpartij kabelselektra kast campingindisch servies in Keuken | Servieslebara in Prepaidkaarten en Simkaartengebruikte stenen in Tegels en Klinkersmaaidek stiga park in Zitmaaierswrangler yj in Carrosserie en Plaatwerklandhuis banken in Banken | Bankstellenmatchbox autootjes in Modelauto's | Overige schalenbamboe bed in Slaapkamer | Bedden35 in Grind, Keien en Splitmini afstandsbediening in Elektronica en Kabels