Voor het Tiglassen van alle metalen, diverse Wolfram Tig elektrodes.
Kopkleuren: Blauw, Grijs, Groen, Turquoise, Paars.
Diameter: 2,4mm dik.
Per pakje van 10 stuks €22,50 excl verzendkosten.
Wolfram Turquoise (AC/DC): toepasbaar met Wissel en Gelijkstroom, en is universeel toepasbaar en geschikt voor ongelegeerde en hooggelegeerde staalsoorten, aluminium-, titanium-, nikkel-, koper- en magnesiumlegeringen.
Wolfram Paars (AC/DC): toepasbaar met Wissel en Gelijkstroom, en is universeel toepasbaar en geschikt voor ongelegeerde en hooggelegeerde staalsoorten, aluminium-, titanium-, nikkel-, koper- en magnesiumlegeringen.
De elektrode heeft een legering van Lanthaan, Zirkonium en Yttrium.
Wolfram Groen (AC): Zuivere (99,5%) wolfraamelektroden. Ze zijn geschikt voor het lassen met Wisselstroom van Aluminium en Aluminiumlegeringen.
Wolfram Grijs (DC): Wolfraam elektroden met 2% Cerium zijn veelgebruikt omdat ze goede ontstekingseigenschappen hebben. Ze zijn geschikt voor gelijkstroomlassen (DC) voor laag- en hooggelegeerde staalsoorten, waaronder ook roestvast staal.
Wolfram Blauw (DC): Wolfram met 2% Lanthanium, deze elektroden zijn geschikt voor het gelijkstroom lassen van laag- en hooggelegeerde staalsoorten.