Kenmerken

Conditie
Nieuw
Type
Tig
Vermogen
150 tot 250 ampère

Beschrijving

De TIG 215P AC/DC inverter lasmachine is een multifunctioneel lasapparaat, ontworpen voor de volgende handlasmethoden:

MMA‑methode (Manual Metal Arc / beklede elektrode):
Lassen met gelijkstroom (DC) van constructiestaal.

TIG DC‑methode (Tungsten Inert Gas / gelijkstroom):
Lassen met een niet‑afsmeltende wolfraamelektrode in een beschermgas (argon) van staal, koper en koperlegeringen.

TIG AC‑methode (Tungsten Inert Gas / wisselstroom):
Lassen met een niet‑afsmeltende wolfraamelektrode in een beschermgas (argon) van aluminium en aluminiumlegeringen.

Het apparaat biedt uitgebreide instelmogelijkheden voor het TIG‑proces, waaronder:
- Pulsfunctie in DC‑modus:
- Biedt controle over de warmte‑inbreng, vermindert vervormingen en verbetert de laskwaliteit, vooral bij dunne materialen.
- Instelling van de stroomafbouwtijd: maakt een vloeiende uitdoving van de boog mogelijk en voorkomt krater‑ en eindscheuren.
- Instelling van voor‑ en nagas: regelt de gasbescherming vóór het ontsteken van de boog en na het doven ervan, wat zowel de elektrode als het smeltbad beschermt tegen oxidatie.
- Instelling van de AC‑frequentie: bepaalt de focus en vorm van de boog tijdens het lassen van aluminium.
- Instelling van de AC‑frequentie: bepaalt de focus en vorm van de boog tijdens het lassen van aluminium.
- Instelling van de AC‑balans: maakt het mogelijk om de verhouding tussen de positieve en negatieve halve golf aan te passen, wat invloed heeft op de reiniging van het oppervlak (verwijderen van oxiden) en de inbranddiepte.

Daarnaast is de lasmachine uitgerust met:
1. Fan Stop‑functie: de ventilator schakelt alleen in wanneer dat nodig is, wat het geluidsniveau verlaagt, slijtage van componenten vermindert en de hoeveelheid aangezogen stof beperkt.
2. Gasaansluiting met R21‑snelkoppeling: zorgt voor een snelle, betrouwbare en gebruiksvriendelijke aansluiting van de gasinstallatie, volledig volgens de industriestandaarden.

Methoden: MMA DC, TIG HF AC, TIG HF DC
Voedingsspanning [V]: AC 230
Technologie: IGBT
Max. lasstroom MMA [A]:160
Max. lasstroom TIG DC [A]:200
Max. lasstroom TIG AC [A]:200
Inschakelduur MMA [%]:60
Inschakelduur TIG [%]: 60
Nullastspanning [V]: 68
AC‑frequentie [Hz]: 20 – 300
AC‑balans [%]: 20–80
Max. stroomverbruik TIG [A]: 35,6
Functies: Fan Stop, Elektrode‑reinigingsfunctie, Stroomafbouw, TIG‑nastroom gas, Voorstroom gas, TIG‑puls, Analoge bediening, LED‑display

Gewicht [kg]:
8,8
Afmetingen (L x B x H) [cm]:
42 x 19,5 x 34,5
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Lelystad
46x bekeken
1x bewaard
Sinds 19 mar '26
Advertentienummer: m2379074320