Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
G3/8 2-Weg Messing Pneumatische Kogelklep Dubbelwerkend -
€ 183,91
Verzenden
10sinds 24 nov. '22, 03:38
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze pneumatisch bediende 2-weg kogelkraan met G 3/8" schroefdraad heeft een nominale diameter van 14 mm (Kv-waarde 17,5 m3). De dubbelwerkende actuator heeft een aluminium behuizing en een aluminium deksel. Levert 9,92 Nm bij 8 bar. De actuator heeft G 1/8 inch luchtpoorten en een 1/4 Namur interface om direct een magneetventiel te monteren. De kogelkraan heeft een messing behuizing en een PTFE-afdichting. Geschikt voor media van -20°C tot 160°C en een maximale mediadruk van 40 bar. ATEX (EX II 2GD c) gecertificeerd voor explosieve omgevingen.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1461095314
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschappneumatische boorhamergereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapoud gereedschappellet machinemessing kraanwolfgang gereedschapsproei extractie machineikea badkamerkast in Huis en Inrichtinggaragedeur vervangen door kozijndark machamppaarden spellen ps4douwe egberts boekengebruikte gazonmaaiers in Grasmaaierse36 328i in Uitlaatsystemenaristona sagouden veer in Huis en Inrichtingkoppelingsdeksel ktm