Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Festo Cilinder 200mm Boring 320mm Slag ISO 15552
€ 1.505,01
Verzenden
10sinds 5 sep. '24, 03:41
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze dubbelwerkende cilinder, die voldoet aan ISO 15552, heeft een pistondiameter van 200 mm en een slag van 320 mm, en levert een theoretische kracht van 18850 N bij 6 bar tijdens het vooruitgaan. Hij is voorzien van verstelbare pneumatische demping aan beide uiteinden, wat de prestaties en levensduur verbetert. Het robuuste ontwerp met trekstangen zorgt voor duurzaamheid, terwijl de magnetische zuiger zorgt voor nauwkeurige positiemeting. Deze cilinder is geschikt voor verschillende industriële toepassingen die betrouwbare en efficiënte pneumatische actuatie vereisen.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1505420235
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschappvc 200mmgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapoud gereedschappellet machinewolfgang gereedschapsproei extractie machinegereedschap veilingintex filter h boerenbondmessersi ch2rblue polar parrot cichlidmedion bouwradiocompleet servies xenosde magische halsband in Jeugd & onder 10 jaarpaddestoel krukjesberger lontlion toys daf xfbres in Boeken