Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Festo Cilinder 160mm Boring 500mm Slag ISO 15552
€ 1.191,44
Verzenden
00sinds 5 sep. '24, 03:41
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze dubbelwerkende cilinder, die voldoet aan ISO 15552, heeft een pistondiameter van 160 mm en een slag van 500 mm, en levert een theoretische kracht van 12064 N bij 6 bar tijdens het vooruitgaan. Voorzien van elastische dempingsringen aan beide uiteinden, zorgt het voor een soepele werking en vermindert het de impact aan de slagpunten. Het robuuste ontwerp met trekstangen van de cilinder en de magnetische zuiger voor positie-detectie maken het geschikt voor verschillende industriële toepassingen die nauwkeurige en betrouwbare pneumatische actuatie vereisen.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1505420313
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschapgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapoud gereedschappellet machinewolfgang gereedschapsproei extractie machinegereedschap veilingbekleding reiniger machinedsquared zwembroekfender blues junior in Muziek en Instrumententhomas de trein in Houten speelgoedford tpms sensorjrc brollyflamingo hoedtwinny load elektrische fietsmercedes c klasse stoelen in Interieur en Bekledingplan u h0 in H0napels capitool in Boeken