Kenmerken
Beschrijving
De REMS Solar-Push I 80 pomp is geschikt voor het vullen van gesloten systemen. Met deze machine kunt u vullen, spoelen en ontluchten in één handeling. Ideaal voor thermische zonnesystemen, geothermische systemen en vloerverwarming.
De REMS Solar-Push I 80 pomp is ideaal voor het vullen en ontluchten van gesloten systemen. Bovendien kunt u hiermee vullen, spoelen en ontluchten in één handeling. Hij is perfect voor gebruik bij de installatie van thermische zonnesystemen, geothermische systemen en vloerverwarming. U kunt deze machine ook gebruiken voor het vullen van vaten.
Bovendien heeft de REMS Solar-Push I 80 pomp een hoge doorstroomsnelheid. De pomp is zelfaanzuigend en de elektrische vul- en spoelunit maakt snel en eenvoudig vullen mogelijk.
Technische gegevens- Pompdebiet 27 l/min
- Inhoud van de container: 30 liter
- Met waaierpomp.
- Temperatuurbestendig voor continu gebruik tot 80 °C.
- Pompdruk 0,65 MPa/6,5 bar/94 psi.
- Condensatormotor 230 V, 50 Hz. 1000 W.
- Overdrukventiel.
- 2 flexibele EPDM-slangen van 12,7 mm (½ inch) T100. Elk 3 meter lang. Bestand tegen hoge temperaturen tot 100 °C.
- In een kartonnen doos.
Alle vermelde prijzen zijn exclusief btw. Wilt u meer weten of persoonlijk advies ontvangen?
Neem gerust contact met ons op, of bezoek onze website. Wij helpen u graag verder!