Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Vermogen
1200 watt of meer

Beschrijving

Krachtige Spero polijstmachine met 1400 Watt vermogen, geschikt voor nat gebruik dankzij de watertoevoer. Voorzien van een verende stofkap en afneembare neus voor optimale stofafzuiging en flexibiliteit. Ideaal voor het polijsten van steen, beton en andere oppervlakken. Geschikt voor professioneel gebruik.

Eenmalig gebruikt voor ca 10 m2 granito - zie de vloer waarop de machine ligt in de foto.

Nieuwprijs machine en schijven ca. €280

1400 Watt Polijstmachine - NAT gebruik verende stofkap & afneembare neus SPHS1001W
Professionele watergekoelde polijstmachine van het merk SPERO met een variabel toerental, vermogen van 1400Watt, 4meter snoer, waterafzuigkap met een opname van 125mm. Voor het polijsten of opruwen met diamant polijstpads van natuursteen, beton, graniet, terrazzo, in combinatie met diamant- polijstschijven en slijpschijven. De luxe verende stofkap is voorzien van afneembare neus en borstelrand. De motor is voorzien van een regelbaar toerental en softstart voor een geleidelijke acceleratie en elektronische overbelastingsbeveiliging. De elektronische snelheidsstabilisator zorgt voor een constante snelheid tijdens het polijsten, dit zorgt voor een langere levensduur van de motor. Te gebruiken door de tegelzetter, terrazzo-, beton en natuursteenbewerker. De elektronische snelheids-stabilisator zorgt voor een constante kracht en snelheid tijdens gebruik, wat resulteert in een langere levensduur van de motor. Standaard is de printplaat ingegoten in een epoxy bad, wat de elektronica optimaal beschermt tegen invloeden van buitenaf.

Inclusief: 125mm padhouder, Stofkap, PRCD aardlekschakelaar & Machine.

LET OP!!
Standaard is deze machine uitgevoerd met een watervoeding kap voorzien van waterkeerringen om de as, waardoor hij enkel NAT te gebruiken is. Wilt de gebruiker DROOG gaan schuren of polijsten, dan dient de watergevoede kap verwisseld te worden door een DROOG gebruik stofkap zonder keerringen om de as (Artikel: SPHS1001WDK) . Word de machine met de watergevoede kap DROOG gebruikt, dan zullen de keerringen om de as smelten den de machine overbelasten.

Deze machine is tevens te gebruiken voor het nat en droog grof schuren met een Diamantkomschijf.
De maximale diameter komschijven is 125mm, dienen voorzien te zijn van een M14 aansluiting en moeten 40mm hoog zijn.

Een passende RVS koffer is apart erbij te bestellen.

Model: SPHS1001W
Vermogen: 1400Watt - 230Volt
Toerental: 2800 - 10.000 t/min
Motor: softstart en overbelastingsbeveiliging
Gewicht: 3.5kg
Aansluiting: M14
Geschikt voor: NAT gebruik
Snoerlengte: 4 meter
Afmetingen: 350mm x 150mm x 120mm Hoog
Opname: 100 & 125mm schijven
Inclusief: Kunststof koffer, stofkap, 125mm met 10mm M14 padhouder, voorsteun
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoofddorp
55x bekeken
2x bewaard
Sinds 22 okt '25
Advertentienummer: m2325197554