Kenmerken
Dikte
4 tot 8 cm
Totaaloppervlakte
Minder dan 5 m²
Conditie
Nieuw
Materiaal
Overige materialen
Type
Beschrijving
De XPS 300 SL-isolatieplaten lenen zich uitstekend voor de thermische isolatie van vloeren, kelders en platte daken.
Je hebt de volgende producten nodig voor de verwerking:
Let er wel op dat XPS op platte daken moet worden geplaatst met ballast. XPS neemt vrijwel geen water op en dus kunje het materiaal ook prima in vochtige ruimtes gebruiken. De XPS 300 is bovendien erg drukvast ( 300 kPa), waardoor de platen een relatief hoge belasting aankunnen. Daarnaast zijn XPS-platen voorzien van een sponning, waardoor de platen goed aansluiten zonder koudebrug.
Dit product heeft een afmeting van 1250x600x160 mm, met een RD-waarde van 5,00. De platen zijn per plaat of in een verpakking van 3 stuks te bestellen.
Je hebt de volgende producten nodig voor de verwerking:
- Draadmatten: Voor het verwerken van vloerverwarming.
- Dakschroeven: Voor het monteren tegen daken of plafonds. (5 stuks/m2)
- Purschuim: Voor het opvullen van naden en onregelmatigheden. (8 platen/bus)
- Miofoom randstrook: Voor het opvangen van uitzetten en krimpen van een betonvloer, dit om scheuren te voorkomen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oss
54x bekeken
1x bewaard
Sinds 25 mar '25
Advertentienummer: a1512066379
Populaire zoektermen
pir isolatie platenisolatie platen gebruiktIsolatie en Afdichtinggratis isolatieisolatie machineisolatie chipspir isolatie platen b keusgebruikte isolatiegebruikte pir isolatieisolatie pir almeloisolatie gammapir isolatie 10 mmwijdeven isolatieeps isolatie korrelshengel standaard in Hengelsport | Algemeenlego 6368 in Speelgoed | Duplo en Legoespace in Modelauto's | 1:18chauffeur gezocht breda in Vacatures | Chauffeursshampoo fles in Disneypaardenhoeve in Kinderboeken | Jeugd | onder 10 jaarmanolo blahnik in Schoenenkalfsvacht in Schoenenrotan plantenstandaard slang in Woonaccessoires | Zuilen en Pilarenmuziek kist in Schoolboeken