Beschrijving
De Profec manometer met onderaansluiting, glycerinevulling, 63 mm, 0 - 1 bar is een drukmeter geschikt voor het meten van de luchtdruk of waterdruk in een afgesloten ruimte. De meting wordt met een naald weergegeven op een wijzerplaat in bar.
Deze RVS manometer is gevuld met glycerine wat zorgt voor het dempen van trillingen of schokken, waardoor de wijzer niet trilt en de druk makkelijker af te lezen is. De drukmeter is voorzien van een ¼" onderaansluiting en heeft een nauwkeurigheid van 1,6%.
Na de installatie, maar voor het in gebruik nemen van de manometer moet de punt van de rubberen dop afgeknipt worden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
18x bekeken
1x bewaard
Sinds 29 jun '23
Advertentienummer: a1485585541
Populaire zoektermen
meetapparatuurphilips meetapparatuurgebruikte meetapparatuurMeetapparatuurphilips meetapparatuur gebruikteuro index meetapparatuuroude meetapparatuurhameg meetapparatuurmeetapparatuur testomanometermeetapparatuur gebruikt philipsvintage meetapparatuurmeetapparatuur gebruiktfluke meetapparatuur gebruiktVakantie | Wintersport in Vakantie | Wintersporttelefoon den haag in Mobiele telefoons | Hoesjes en Frontjes | Overige merkenleger veldkeuken in Militaria | Algemeentuinbeeld teckel in Tuinbeeldenbang olufsen beogram in Platenspelersrvs in Tuinwanddecoratie1:18 coca cola in Modelauto's | 1:18villeroy boch acapulco in Antiek | Servies losplaystation koffer in Spelcomputers | Sony PlayStation Consoles | Accessoiresgordijnen winkel amsterdam in Verhuizers en Opslag