Beschrijving
De Profec manometer met onderaansluiting, glycerinevulling, 63 mm, 0 - 2,5 bar is een drukmeter geschikt voor het meten van de luchtdruk of waterdruk in een afgesloten ruimte. De meting wordt met een naald weergegeven op een wijzerplaat in bar.
Deze RVS manometer is gevuld met glycerine wat zorgt voor het dempen van trillingen of schokken, waardoor de wijzer niet trilt en de druk makkelijker af te lezen is. De drukmeter is voorzien van een ¼" onderaansluiting en heeft een nauwkeurigheid van 1,6%.
Na de installatie, maar voor het in gebruik nemen van de manometer moet de punt van de rubberen dop afgeknipt worden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
16x bekeken
0x bewaard
Sinds 29 jun '23
Advertentienummer: a1485585546
Populaire zoektermen
meetapparatuurphilips meetapparatuurgebruikte meetapparatuurMeetapparatuurphilips meetapparatuur gebruikteuro index meetapparatuuroude meetapparatuurhameg meetapparatuurmeetapparatuur testomanometermeetapparatuur gebruikt philipsvintage meetapparatuurmeetapparatuur gebruiktfluke meetapparatuur gebruiktbardani mazara 310 in Tentenkinderwagen ski axsowitvis set in Hengelsport | Witvissenkrachtstroom kabel gebruikt in Elektra en Kabelsragdoll nijmegen in Katten en Kittens | Raskatten | Langhaarparket onderhoud in Stoffering | Vloerbedekkingrh 5x100 in Banden en Velgenbijenkast spaarkast in Insecten en Spinnentafelklokken in Antiek | Klokken'overname in Tesla