Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Elektriciteit

Beschrijving

De Youless LS120 is een eenvoudig installeerbare energiemeter voor uw slimme meter of oudere analoge/digitale electriciteitsmeter, of kan ook voor een ouderwetse gasmeter gebruikt worden. De LS120 wordt op uw LAN netwerk aangesloten, en vervolgens wordt uw energieverbruik zichtbaar gemaakt in uw dagelijkse digitale omgeving: op uw desktop, op uw smartphone en desgewenst bij een online energiemanager op het web.

Youless geeft je grip op energieverbruik bij zowel 1 als 3 fase aansluitingen. Je kunt Youless lokaal gebruiken, zonder account, ook via de app op het zelfde netwerk, dus niemand kijkt mee!
De Youless kan eventueel ook de gegevens naar bv. Enelogic doorsturen (gratis account daar is mogelijk).

Via de extra S0 aansluiting kun je een extra meter (bijv een laadpaal of een los verkrijgbare (DIN rail) kWh meter voor zonnepanelen) meenemen in de metingen.

Aansluitingen foto 4
1: S0 connector om tussenmeter aan te sluiten en uit te lezen. Meer hierover kan je vinden bij Youless.
2: De RJ11 P1 poort connector. Deze lijkt op een oude telefoonkabel, maar is intern toch anders. Hiermee sluit je de Youless aan op de P1 poort van je slimme meter.
3: Mini USB poort. Middels een mini USB kabel en usb-adapter voorzie je de Youless van stroom, zorg dus voor een vrij stopcontact in de buurt.
4: RJ45 Ethernet kabel om de Youless aan te sluiten op je router.

Te koop omdat het overbodig is nadat ik op een ander systeem ben overgestapt. Is compleet met usb kabel 1.5m en adapter.
Werkt perfect en heel betrouwbaar, na aansluiten en instellen heb je er geen omkijken meer naar...

Doe een goed bod en hij is voor jou!

Ophalen heeft de voorkeur, maar opsturen (kosten verzending voor de koper) is ook mogelijk...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Den Ilp
7x bekeken
0x bewaard
Sinds 9 okt '25
Advertentienummer: m2320181639