Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Overige meters

Beschrijving

Vanwege een verbouwing moest ik de elektronica spullen van mijn vader opruimen. Hij hield zich vroeger erg veel bezig met het bouwen van eigen zendapparatuur (callsign PA0RPS), versterkers en later (jaren 80) ook met het ontwikkelen van geluidskaarten (Soundblaster achtig spul). Beroepsmatig was hij IC tester op het analoge/digitale vlak (AD/DA conversie).

Ik vind het doodzonde om al dat spul naar de stort te brengen en zoek geintresseerden die het voor een symbolisch bedrag willen overnemen. Mocht de gegadigde op een uurtje afstand wonen dan zou ik het zelfs willen brengen.

Wat zit er allemaal tussen:
Philips GM 2314 (zwarte front)
Philips GM 5666 (zwarte front)
Telequipment Oscilloscope D51
Heathkit model 10-12 laboratory oscilloscope
Heathkit RF signal generator
Heathkit VTVM IM-11/D
Heathkit Grip Dip Meter model GD-10
Kenwood TS-700 Zender/ontvanger (denk alleen voor de 2 meter)
Leader Audio Generator model LAG-53

Daarnaast een flink assortiment met weerstanden, condesatorer, trafo's, transistoren, een hoop IC's (TTL/CMOS 7400-reeks) in plate bakken (21) en hobby-bakken (15 stuks). Echt een enorme berg! Zie ook mijn andere advertentie.

Wie heeft interesse?
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dronten
144x bekeken
6x bewaard
Sinds 31 jan '26
Advertentienummer: m2361663862